برنامه سلامتی با پلتفرم بوی

برنامه سلامتی با پلتفرم بوی

به شما کمک می کند مراقب سلامتی خود باشید.

کار بیشتر همراه با تنی سالم و تندرست

سیستم فناوری دیجیتال ما به شما کمک می کند تا به طور مؤثر اگر که در طول روز زیاد پشت کامپیوتر می نشینید، سلامتیتان دچار مشکل نشده و همیشه سالم و تندرست بمانید.

کمک فناوری به سلامتی شما

امروزه طراحی بیشتر فناوری‌های مبتنی بر مراقبت‌های بهداشتی با ملاحظات متخصصان این حوزه و شرکت‌های فناوری هدایت می‌شود. این چندین مزیت دارد، اما ما استدلال می کنیم که نیاز به یک رویکرد طراحی تکمیلی بر اساس خواسته کاربران و سبک زندگی روزمره آنها وجود دارد. رویکردی که در آن تمرکز اصلی توسعه فناوری بر مبنای وضعیت سلامتی جسمی و روحی کاربر است که متناسب با روال‌های زندگی روزمره وی باشد و در نتیجه به کاربران اجازه می‌دهد به فعالیت‌هایی که دوست دارند و عادت کرده‌اند در کنار شغل خود ادامه دهند.پلتفرم بوی برنامه روزانه شما را به گونه ای چیده تا اگر زمان زیادی را پشت کامپیوتر مشغول هستید به سلامتییتان لطمه ای وارد نشود.

برنامه از کیبورد فاصله بگیر !

ابزاری در پلتفرم بوی داریم که به شما کمک می کند تا با گرفتن تایمی مشخص مانع از زیاد پشت سیستم نشستن شما شود.این ابزار دارای یک آلارم با صدای ملایم است که بر اساس زمان تعیین شده شما را مطلع می کند که باید بلند شید.ابزار فوق حرفه ایی نیست اما بازخورد خوبی از آن داشته ایم.پس یک تب جدید باز کنید و قدم اول را شروع کنید.

پیشنهاد می کنیم هر ۳۰ دقیقه بلند شید و ۲ دقیقه در محل کار خود قدم بزنید.

ابزار تایمر برای استراحت زمان کار

آب یا چایی بنوشید !

یک ابزار مفید برای یادآوری زمان نوشیدن یا استراحت شما.بدون شک یادآور زمان نوشیدن آب حتی اگر تشنه نباشید بسیار مهم است و به کمک این برنامه زمانبندی خود را حفظ کنید.

Result

به کمک این ابزار می توانید برای نوشیدن آب یا چایی یک یادآورنده زمانی ایجاد کنید.مثلا هر نیم ساعت یکبار به شما هشدار دهد که باید یک لیوان آب بخورید.

یادآور نوشیدن آب
یادآور نوشیدن آب

حتماً این توصیه برای نوشیدن هشت لیوان آب در روز را شنیده اید. به خاطر سپردن آن آسان است و هدف معقولی است اما خیلی ها فراموش می کنند. اکثر افراد سالم هر زمان که احساس تشنگی کنند می توانند با نوشیدن آب و سایر مایعات هیدراته بمانند. برای برخی افراد دیگر هم کمتر از هشت لیوان در روز ممکن است کافی باشد.با این ابزار دیگر زمان نوشیدنتان را عقب نیاندازید.

محاسبه روزانه کالری فردی

چه هدف شما کاهش وزن، افزایش وزن یا حفظ وزن فعلی باشد ماشین حساب ما به کارتان می آید. این ماشین حساب از جنسیت، وزن، قد و سن شما برای تعیین میزان کالری مورد نیاز برای سوخت بدن برای فعالیت روزانه استفاده می کند.

بدین ترتیب بر اساس اطلاعات ورودی شما کالری مورد نیاز برای افزایش وزن را اضافه، یا کالری مورد نیاز برای کمک به کاهش وزن را کم می کند. همچنین می تواند مشخص کند که برای حفظ وزن نیز چه مقدار کالری باید بدست بیاورید. وارد کردن اطلاعات دقیق می تواند به تعیین نیازهای کالری روزانه شما کمک کند پس حتی المقدور اطلاعات را دقیق وارد کنید.

اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، میزان کاهش وزن سالم ۰٫۵ تا ۲ پوند در هفته است.

Result

لینک ما را به اشتراک بگذارید

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید