تبدیل متن به گفتار آنلاین رایگان

Result

Result

Result

سرویس متن به گفتار

گفتارخوان پلتفرم بوی یک متن خوان آنلاین سبک و ساده است که بدون نیاز به نصب و دانلود در هر مرورگر و در هر دستگاهی در هر کجا که هستید کار می کند.

چگونه کار می کند ؟

فایل‌های خود را بکشید و رها کنید یا متن را در اینجا تایپ، جای‌گذاری و ویرایش کنید.

این ابزار برای تبدیل متن به گفتار است که هر متن نوشته شده را به کلمات گفتاری در زبانی با صدای طبیعی تبدیل می کند. برای کنترل صدای در حال پخش می توانید از دکمه های بخوان، توقف، ادامه و لغو استفاده کنید.می توانید ابتدا با ابزار مترجم آنلاین پلتفرم بوی کلمات را ترجمه کرده و سپس در این ابزار گفتار را بخوانید.

تنظیمات

ولوم: صدای پخش را کم یا زیاد می کند.

سرعت: سرعت خواندن کلمات را کم یا زیاد می کند.برای مبتدیان می تواند گزینه خوبی باشد.

گام صدا: صدا را کلفتر یا نازکتر می کند.مثلا اگر تا انتها کشیده شود صدای شبیه یک دختر یا پسر نوجوان می شود.

ابزار گفتارخوان چیست؟

گفتارخوان (Speech Recognition) یا همان تشخیص گفتار، فرایند تبدیل گفتار انسانی به یک فرمت دیجیتالی است که قابل پردازش توسط رایانه‌ها و سیستم‌های الکترونیکی است. این فناوری، به کمک الگوریتم‌های پیچیده و استفاده از ماشین‌های یادگیری ماشین، قادر است صداهای انسانی را درک کرده و به زبان دیجیتال تبدیل کند.

گفتارخوان به عنوان یک فناوری پردازش زبان طبیعی، در بسیاری از برنامه‌های کاربردی از جمله شناسایی صدا، ترجمه خودکار، سیستم‌های پاسخ‌گویی صوتی، تایپ صوتی و … است.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید