باز کردن شماره های واتس آپ بدون ذخیره شماره تلفن

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره مخاطب

ویژگی کلیک برای چت واتس اپ به شما این امکان را می دهد که بدون اینکه شماره تلفن مخاطب موردنظرتان در دفترچه آدرس تلفن شما ذخیره شده باشد، چت را با شخصی شروع کنید.

تا زمانی که شماره تلفن این شخص را می‌دانید و یک حساب واتس‌اپ فعال دارد، می‌توانید پیوندی مستقیم و خصوصی ایجاد کنید که به شما این امکان را میدهد که با وی چت کنید. با کلیک بر روی پیوند، یک چت با شماره شخص موردنظر به طور خودکار باز می شود.

نکته مهم پیش از استفاده : حتما بر روی تلفن همراه خود و یا رایانه شخصیتان می بایست یک حساب واتس آپ از پیش فعال شده داشته باشید.

طریق استفاده از ابزار

در فرم زیر میتوانید یک پیام کلی ساخته و یا فقط شماره مقصد را برای ایجاد چت جدید وارد نمایید.

اگر خیلی عجله دارید فقط فیلد شماره تلفن مقصد را وارد نمایید.شماره مقصد می بایست با کد کشور بدون صفر و شماره موبایل بدون صفر اول باشد.مثلا برای شماره های ایران به مثال زیر دقت کنید :

طریقه وارد سازی درست : 98902123456

وارد سازی غلط : 00980902123456

پس از وارد کردن شماره میتوانید اطلاعات دیگر (اختیاری) را هم وارد کنید.سپس در پایان بر روی دکمه سبز رنگ باز کردن شماره در واتساپ کلیک کنید تا به واتس آپ منتقل شوید.

Result

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید