Result

ضبط صوت آنلاین

ضبط صوت آنلاین پلتفرم بوی
ضبط صوت آنلاین پلتفرم بوی

ضبط کننده صدای پلتفرم بوی به شما امکان می دهد با استفاده از میکروفون دستگاه خود صدایتان را از طریق مرورگر ظبط کنید. ضبط به صورت محلی در رایانه شما تولید و ذخیره می شود. این گزینه وجود دارد که ضبط خود را مستقیما دانلود کرده و یا همان لحظه از داخل مرورگر گوش دهید.هیچ محدودیت در تعداد دفعات ظبط یا استفاه وجود ندارد.

نکته: این ابزار روی دستگاه های iPhone، iPad، iPod و Android به خوبی سازگار است و کار می کند.

ظبط صدای آنلاین با مرورگر چگونه کار میکند؟

ضبط صدای آنلاین یا همان ظبط صدا با مرورگر از طریق یک فناوری به نام WebRTC انجام می‌شود. WebRTC یک پروتکل منبع باز است که به مرورگرها اجازه می‌دهد به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این پروتکل از طریق APIهای مختلفی به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد تا قابلیت‌های صوتی و تصویری را به صفحات وب اضافه کنند.

برای ضبط صدای آنلاین با مرورگر، مرورگر شما باید از WebRTC پشتیبانی کند. اکثر مرورگرهای مدرن از WebRTC پشتیبانی می‌کنند، از جمله:

  • Google Chrome
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Microsoft Edge

برای ضبط صدای آنلاین با مرورگر، باید به یک سایت یا سرویس ضبط صدا آنلاین بروید. این سایت‌ها معمولاً یک دکمه ضبط دارند که با کلیک بر روی آن، ضبط صدا شروع می‌شود. در حین ضبط، می‌توانید صدا را از طریق میکروفون دستگاه خود ضبط کنید.

رایگان برای استفاده

استفاده از ابزار ضبط صدا کاملا رایگان است. بدون پرداخت هزینه یا مبلغی برای فعال سازی ویژگی های اضافی می توانید همیشه از آن استفاده کنید.همچنین در صورتی که به دنبال یک برنامه ظبط صوت کاملتری هستید می توانید از برنامه ظبط صدای زنده برای ویندوز در فروشگاه پلتفرم بوی استفاده نمایید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید