باز کردن ورد سند آنلاین رایگان

از طریق دکمه Browse فایل سند ورد با پسوند Docx یا doc را با برنامه انتخاب کنید تا محتویات آن نمایش داده شود.

Result

سند Word را بصورت آنلاین باز کنید

اسناد فایل ورد را به صورت آنلاین باز کنید و بخوانید. این ابزار در واقع یک Document Reader برای فایل های Docx است.

به سرعت فایل های Word را تحتب وب و بدون نصب نرم افزار در مرورگر باز کنید. فایل های شما به صورت آنلاین پردازش و ارائه می شوند. فقط کافیست فایلی را که دوست دارید باز کنید زا آپلود کنید تا فوراً با بالاترین کیفیت نمایش داده می شود.

اسناد Docx قابل قبول هستند

پلتفرم بوی هرگز سند شما را ذخیره نمیکند. این ابزار یک اسکریپت خودکار است که به صورت آفلاین کار خود را انجام می دهد.شما حتی در حین کار با برنامه میتوانید ارتباط اینترنت خود را قطع کنید.کلیه فایل ها به محض پردازش در مسیر ابزار پاک می شوند.

نکته مهم : همچنین از شما درخواست می شود از بارگذاری فرمت نامعتبر، اسناد غیرمرتبط خودداری کنید، تنها فایل ورد با پسوند Docx قابل قبول است.

آیا ابزار باز کردن سند ورد آنلاین جایگزین نرم افزار آن میشود؟

ابزارهای باز کردن سند ورد آنلاین می‌توانند برخی از نیازهای کاربران را برآورده کنند، اما به طور کلی، نمی‌توانند جایگزین نرم‌افزار اصلی مایکروسافت ورد شوند. برخی از دلایلی که باعث می‌شود نرم‌افزار ورد برای بسیاری از کاربران انتخاب بهتری باشد، عبارتند از:

  • قدرت و کارایی بالا: نرم‌افزار ورد، یکی از قدرتمندترین ابزارهای پردازش متن است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا سند‌های پیچیده را با انواع فرمت‌های متنی و گرافیکی بسازند.
  • قابلیت ارائه گزارش: نرم‌افزار ورد، امکانات بسیاری برای تهیه گزارش و ارائه آن به صورت حرفه‌ای دارد.

در کل، ابزار باز کردن سند ورد آنلاین نمی‌تواند به صورت کامل جایگزین نرم‌افزار ورد شود، اما برای برخی کاربران ممکن است که تنها به چند قابلیت از نرم‌افزار ورد نیاز داشته باشند و از این ابزار استفاده کنند.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید