تست تشخیص رنگ آنلاین

برای شروع تست روی دکمه شروع کلیک کرده و یک رنگ متفاوت در هر جدول را انتخاب کنید. برای هر تست فقط 30 ثانیه زمان در اختیار دارید پس باید هر چه میتوانید سریع باشید.

Result

برای شروع تست روی دکمه شروع کلیک کرده و یک رنگ متفاوت در هر جدول را انتخاب کنید. برای هر تست فقط 30 ثانیه زمان در اختیار دارید پس باید هر چه میتوانید سریع باشید.

Result

تست بینایی با تشخیص رنگ ها

این یک ابزار آنلاین برای تست کورنگی شماست.اگر فکر میکنید بنا بر هر دلیلی نمیتوانید رنگها را خوب تشخص دهید لازم است این تست را انجام دهید.

این تست به گونه ای طراحی شده که با 4 حالت نتیجه را سریعا به شما اعلام میکند. برای کسانی که میخواهند کارهای گرافیکی هم انجام دهند میتواند مناسب باشد چرا که پیش از شروع بهتر است ببینید که آیا به عنوان یک گرافیست رنگها را در این صفحه نمایش یا به طور کلی خوب تشخیص می دهید یا خیر.

نتایج تست

ضعیف: نمیتوان با قاطعیت گفت ولی تست ضعیف نشان دهنده این است که شما رنگها را خوب تشخیص نمیدهید. اینکه صدرصد کوررنگی دارید یا خیر مشخص نیست ولی بهتر است تست های دیگری هم انجام دهید تا کاملا مطمئن شوید.

متوسط: این نتیجه بیشتر اوقات مبهم است. به دلایلی از جمله : سرعت العمل در انتخاب، تردید و دقت نکردن ممکن است اتفاق بیافتد. ما پیشنهاد میکنیم بیشتر از 3 بار دیگر تست را انجام دهید. اگر باز هم نتیجه متوسط اعلام شد نمیتوان با قاطعیت گفت که در تشخیص رنگها مشکل دارید یا خیر اما، چشم شما سریع نیست یا به طور معمول بیشتر از دیگران طول میکشد که رنگ را تشخیص دهید.

عالی: خیلی خوب است. شما رنگهای زیادی را به درستی و با دقت تشخیص داده اید. چشم شما مشکلی ندارد.روز خوبی داشته باشید 🙂

فوق العاده: هم سرعت العملتان خوب است و هم چشم قویی دارید. چرا که چشم سریعا تشخیص داده و دست سریعا انتخاب میکند.تبریک میگوییم چشم شما هم عالی است و هم دقت و سرعت خوبی دارید.این بینظیر است.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید