ایمیل عمومی برای همه !

بدون حساب کاربری برای هرکسی که دوست دارید ایمیل بزنید 

می خواهید به کسی یا جایی ایمیل بزنید ؟! حساب ایمیل ندارید ؟

سرویس ارسال ایمیل رایگان پلتفرم بوی به شما این امکان را می دهد تا به طور ناشناس به هر آدرسی که می خواهید ایمیل بزنید . این سرویس نیازی به ثبت نام یا پنل مدیریت ایمیل ندارد و هر آنچه که بنویسید مستقیما برای شخص دریافت کننده ارسال می شود . این سرویس برای تمام سرورهای ایمیل دنیا کار می کند و هیچ محدودیتی در ارسال یا جلوگیری از طریق ربات ندارد.

به منظور جلوگیری از سوءاستفاده از آدرس ایمیل یک متن حاوی ” این ایمیل از طریق سرویس ایمیل همگانی پلتفرم بوی ارسال شده و کلیه مسئولیت محتوای پیام به عهده شخص ارسال کننده می باشد. ” به همراه ایمیل ارسال می شود.

کلیه اطلاعات شخص ارسال کننده از جمله :

 1. آی پی آدرس استفاده شده
 2. موقعیت مکانی
 3. نوع سیستم عامل
 4. نوع مرورگر
 5. متن ارسال شده
 6. کشور و شهر کاربر
 7. سرویس دهنده اینترنت

در هنگام استفاده از این سرویس برای مواقع ضروری ضبط می گردد.لذا خواهشمند است برای خواسته های نابجا و مضر (تهدید ، اذیت و افشای اطلاعات) از این سرویس استفاده نکنید !

 

کاربر گرامی

در تاریخ 1401/8/19 این سرویس برای همیشه متوقف شده است.

 

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

  کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

  کلیه ابزارهای آنلاین

  این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید