ابزار تندخوانی

Result

جعبه ابزار مطالعه‌ و تند خوانی 📑 

میانگین تندخوانی

تندخوانی هنر خاموش کردن صداهای فرعی است. سرعت خواندن اکثر خوانندگان به طور متوسط ​​350 wpm است که تقریباً به همان سرعتی است که می توانند یک متن را با صدای بلند بخوانند.

“سرعت خواندن” یک بزرگسال به طور متوسط 200 wpm است یعنی 200 کلمه در دقیقه. اما یک جوان می تواند با سرعت 600 wpm یک کتاب را بخواند.اما ملاک تست این سرعت چیست و چگونه می توان با سرعت بالاتر خواند ؟

برنامه تند خوان

خواندن با سرعت بسیار بیشتر با درک خواندن بسیار بهتر، با خاموش کردن این صدای درونی کاملاً ممکن است. راه حل ساده است. از ابزار تندخوانی ما استفاده کنید.

چگونه کار می کند ؟

برای آموزش سریعتر خواندن، ابتدا باید نرخ پایه خود را پیدا کنید. نرخ پایه شما سرعتی است که می توانید متنی را با درک کامل بخوانید. ما 300 wpm را پیش‌فرض قرار داده‌ایم که هر بار یک کلمه را نشان می‌دهد که تقریباً میانگینی است که برای اکثریت کاربران پلتفرم بوی . وقتی برنامه شروع به کار می کند بر اساس نرخی که تعیین کردید یک کلمه ظاهر شده و سپس برنامه به سراغ کلمه بعدی می رود.

انقدر این مقدار را تست کنید تا ببینید با چه سرعتی متن اصلی را متوجه می شوید.

ابزار تندخوانی چیست و چه مزیت هایی دارد؟

ابزار تندخوانی به دستگاهی گفته می‌شود که با کمک آن می‌توانید سرعت خواندن خود را افزایش دهید. این ابزار معمولا شامل یک صفحه نمایش با سرعت خواندن قابل تنظیم و متن‌هایی با محتوای متنوع می‌باشد.

استفاده از ابزار تندخوانی چندین مزیت دارد که عبارتند از:

– افزایش سرعت خواندن: با تکرار استفاده از این ابزار، سرعت خواندن شما بهبود پیدا می‌کند و این می‌تواند به شما در خواندن سریع‌تر و تمرکز بهتر در مطالعه و کار کمک کند.
– بهبود مهارت خواندن: با تمرین با این ابزار، مهارت خواندن شما بهبود می‌یابد و می‌توانید با سرعت بیشتری مطالعه کنید.
– بهبود تمرکز: استفاده از این ابزار به شما کمک می‌کند تا بهبود تمرکز خود را در طول مدت زمان کوتاهی بهبود بخشید و این می‌تواند در کار و تحصیلات شما مفید باشد.
– کمک در یادگیری زبان‌های خارجی: استفاده از این ابزار برای یادگیری زبان‌های خارجی مفید است و به شما کمک می‌کند تا سرعت خواندن و درک مطلب خود را در زبان مورد نظر بهبود بخشید.

مهمترین نکته در استفاده از این ابزار، این است که باید با توجه به سطح خود، سرعت خواندن مناسب را انتخاب کرد تا بتوانید درک مطلب را حفظ کنید و از خستگی بیش از حد جلوگیری کنید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید