کرنومتر آنلاین

Result

شمارنده ثبت رکورد

کرنومتر یا تایمر ثبت رکورد یک ابزار ساده آسان و دقیق برای استفاده در تلفن های همراه و رایانه های شخصی است که به شما کمک می کند زمان هر موقعیتی مانند ورزش، آشپزی، بازی، آموزش و غیره را اندازه گیری کنید.

حالت کرونومتر یا کرنومتر: شروع و توقف کرونومتر با فشار دادن دکمه شروع می توانید زمان سپری شده را در صفحه نمایش دیجیتال بالا مشاهده کنید. برای ضبط یک دور، دکمه رکورد را فشار دهید.پس از فشار دادن دکمه زمان در خط زیر ابزار ثبت می شود.

نکته مهم : با زدن دکمه شروع دوباره کلیه رکوردها حذف می شوند.

از کرنومتر چه استفاده هایی میشود؟

کرنومتر یک دستگاه سنجش زمان است که برای اندازه‌گیری زمان گذرانده شده در یک فعالیت استفاده می‌شود. این دستگاه شامل یک ساعت، یک دکمه شروع/توقف و یک دکمه صفر کردن است. کرنومتر به طور گسترده در بسیاری از صنایع و فعالیت‌ها به عنوان ابزاری برای اندازه‌گیری زمان استفاده می‌شود، از جمله:

 1. ورزش: در ورزش‌هایی مانند دویدن، شنا، بدمینتون، بسکتبال و فوتبال، کرنومتر برای اندازه‌گیری زمان رکورد شده در هر دور و یا زمان بازی استفاده می‌شود.
 2. صنایع تولیدی: در بسیاری از صنایع تولیدی، کرنومتر برای اندازه‌گیری زمان تولید، زمان برش، زمان نگهداری و زمان درست کردن محصولات استفاده می‌شود.
 3. پزشکی: در پزشکی، کرنومتر به عنوان یک ابزار مفید برای اندازه‌گیری زمان تجویز داروها، زمان تنفس و زمان بیهوشی استفاده می‌شود.
 4. آشپزی: در آشپزی، کرنومتر به عنوان یک ابزار مفید برای اندازه‌گیری زمان پخت و پز غذاها استفاده می‌شود.
 5. آموزش: در آموزش، کرنومتر به عنوان یک ابزار مفید برای اندازه‌گیری زمان آزمون‌ها و تکالیف داده شده به دانش‌آموزان استفاده می‌شود.
 6. تحقیقات علمی: در تحقیقات علمی، کرنومتر برای اندازه‌گیری زمان اجرای آزمایش‌ها و تحقیقات استفاده می‌شود.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

  کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

  کلیه ابزارهای آنلاین

  این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید