ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره مخاطب

باز کردن شماره در واتساپ

ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در گوشی توسط پیام رسان واتساپ

پیام رسان واتساپ در صورتی که شماره موبایل مقصد در تلفن همراه شما وجود داشته باشد از طریق لیست مخاطبین اجازه شروع پیام را می دهد ولی در غیر این صورت اگر شماره ای جدید باشد و آن را در مخاطبین تلفن همراهتان ذخیره نکرده باشید ، آن را به شما نشان نمی دهد. به عبارت دیگر شماره های جدید را در اپلیکیشن واتساپ نمی توانید پیدا کنید مگر اینکه حتما آن را ذخیره کرده باشید.باز کردن شماره در واتساپ یک روش سریع و بدون انجام کار خاصی است.

حال فرض کنید خیلی عجله دارید و احتیاجی هم به ذخیره یک شماره تلفن جدید ندارید . چاره این است که از لینک اشتراک واتساپ استفاده کنید که در سایت واتساپ و صفحه خدمات واتساپ به طور رسمی معرفی شده است.

ارسال پیام بدون ذخیره شماره تماس در واتساپ

خیلی راحت با این ابزار می توانید به شماره های موبایل ذخیره نشده در تلفن همراهتان پیام ارسال کنید. طبق گفته واتس اپ این روش با یک لینک سفارشی اپلیکیشن را فراخوانی کرده و دستور ارسال پیام به شماره وارد شده را صادر می کند.

Usehttps://wa.me/15551234567

Don’t usehttps://wa.me/+001-(555)1234567

ارسال پیام در واتساپ به شماره جدید

برای باز کردن شماره موبایل در واتساپ طبق دستورالعمل زیر و با فرمت مشخص شده اطلاعات را وارد کرده و بر روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید.

کاربر گرامی شماره موبایل مقصد را بدون صفر پیش شماره و کد کشور ایران وارد کنید. به طور مثال :

نوع صحیح : 9021234567 

نوع غلط : +9809021254211

برای سهولت در استفاده می توانید از کلید Enter نیز استفاده کنید.

Result

نکته مهم : قبل از استفاده از این ابزار باید واتساپ فعالسازی شده در تلفن همراه ، کامپیوتر یا مرورگر شما وجود داشته باشد.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید