ایده نقاشی

چالشی سخت برای کسانی که میخواهند با مدادرنگی نقاشی بکشند!

نقاشی‌های چالش برانگیز معمولاً به دلیل پیچیدگی و جزئیات بالایی که در آن‌ها وجود دارد، خود محکی بزرگ برای کشیدن هستند. اما با رعایت تکنیک‌های مناسب می‌توانید به خوبی نقاشی‌های چالشی سخت را کشیده و به نتیجه‌ی خوبی برسید. اگر به دنبال کشیدن نقاشی‌ پر از جزئیات و چالش برانگیز هستید، نقاشی با مدادرنگی گزینه‌ی بسیار خوبی برای شماست. با استفاده از مدادرنگی، می‌توانید به راحتی جزئیات دقیق و رنگ‌های پویا را در نقاشی‌تان به تصویر بکشید.

گالری چالشی ترین ایده های نقاشی با مداد رنگی

در اینجا بیش از 30 عدد ایده برای نقاشی برایتان گردآوری کرده ایم که مسلما باید جز حرفه ای ترین ها باشید تا بتوانید آنها را رسم کنید.

کاربر گرامی کلیه تصاویر ها با بالاترین کیفیت درج شده اند برای مشاهده سایز اصلی با کیفیت اورجینال بر روی آنها یکبار کلیک کنید.

چند تکنیک برای کشیدن نقاشی‌های سطح حرفه ای

شروع با خطوط ساده: برای کشیدن یک نقاشی پیچیده، بهتر است با خطوط ساده و پایه شروع کنید. می‌توانید از خطوط افقی، عمودی و مورب برای تعیین ابعاد و نسبت‌ها استفاده کنید.

توجه به نورپردازی: برای ترسیم و رنگ آمیزی یک نقاشی، باید توجه کنید که منبع نور از کجاست و چگونه در نقاشی شما منعکس می‌شود.

استفاده از طیف گسترده‌ی رنگی: اگر می‌خواهید نقاشی‌تان زنده و جذاب به نظر بیاید، باید از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها استفاده کنید. در صورتی که نمیدانید کدام رنگ‌ها با هم سازگار هستند، می‌توانید از یک چرخه‌ی رنگ استفاده کنید تا بهترین ترکیب رنگی را بیابید.

استفاده از لایه‌ها: با استفاده از لایه‌ها می‌توانید به راحتی با نقاط و جزئیات مختلف در نقاشی کار کنید. در صورتی که قصد دارید تعداد لایه‌های بیشتری را ایجاد کنید، باید به انتخاب رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها توجه کنید.

تمرین و تلاش: تلاش و تمرین با تکرار کشیدن نقاشی میتوانید هر بار بهتر از دفعه پیش خود نقاشی را بکشید.پس با بار اول مایوس نشوید و ادامه دهید.

آنلاین نقاشی بکشید

مداد رنگی برای کشیدن ندارید؟

با برنامه نقاشی آنلاین پلتفرم بوی هر چیزی را که دوست دارید بکشید.این برنامه به طور رایگان ابزارهای متنوعی را برای نقاشی کشیدن شما فراهم کرده است.میتوانید با انواع قلموهای این برنامه و تنوع رنگهای تحت وب هر ایده ای که دارید را نقاشی کنید.

رایگان است و بدون نیاز به نصب!

این برنامه نیازی به نصب ندارد و برای وارد شدن به آن میتوانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

ورود به برنامه نقاشی آنلاین

ایده های نقاشی بیشتر

مسیر و راه حل ها

مسیر و راه ها

شروع به کار

دنیای فناوری دیجیتال

جستجو در سایت

ارتباط با ما

شماره گذاری

قدم اول

خدمات بیشتر

لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

فروشگاه و خریدنی

خدمات پلتفرم بوی

آموزش و کمک آموزشی

برای سلامتی و تندرستی

توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

درباره پلتفرم بوی

هنر و سرگرمی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

درباره پلتفرم بوی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

قوانین و دسترسی

قوانین دسترسی به محتوا

در این بخش کاربران میتوانند شرایط استفاده و دسترسی به محتواهای ارائه شده در پلتفرم بوی را مطالعه نمایند.

شرایط و قوانین دسترسی

شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین کامل استفاده از وب سایت پلتفرم بوی در این بخش توضیح داده شده است.

قوانین و مقررات سایت

قواعد آپدیت محصولات

کلیه قواعد مربوط به آپدیت محصولات طراحی شده توسط پلتفرم بوی را در این بخش مطالعه نمایید.

قواعد آپدیت محصولات

* تبلیغات در پلتفرم بوی - میتوانید برای توسعه و رشد کسب و کارتان در پلتفرم بوی تبلیغات خود را نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های تبلیغاتی ما بر روی این لینک کلیک نمایید.