نقاشی چی بکشیم ؟

وقتی نوبت به نقاشی کشیدن می‌رسد، همه ایده کشیدن داستان تکراری خانه، گل، کوه، رودخانه را شروع می‌کنند که ما فکر میکنیم دیگر کافیست !

نقاشی با مداد رنگی همیشه اولین اقدام نقاشی کشیدن در زندگی هرکسی است.شاید حرفه ای نقاشی را دنبال میکنید و شاید مبتدی هستید و الان بعد سالها دنبال یک طرح برای نقاشی کردن که سرتان را گرم کند و خیلی هم فرصت ندارید. ما می دانیم مشکل کجاست …

که نمی دانید چه چیزی را بکشید ! با چه ترکیب رنگی از کجا شروع کنید و در حال حاضر هم ذهن شما کاملا خالی شده است.

نگران نباشید، شما تنها نیستید ما هم مثل خودتان درگیر این مشکل بوده ایم. این اتفاق برای بسیاری از هنرمندان رخ می دهد و به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته ایم با راه اندازی بخش ایده نقاشی در پلتفرم بوی به شما کمک کنیم!

طراحان با استعداد زیادی در سراسر اینترنت در جمع آوری این طرح ها به ما کمک کردند. طرح های بسیار زیادی برای الهام بخشیدن به شما و فکر به ایده های جدید که از حق هم نگذریم تعدادشان واقعا متنوع است. ما برخی از موارد مورد علاقه خود را انتخاب کرده ایم و آنها را به موضوعات مختلف تقسیم می کنیم تا مجبور نباشید زمان نقاشی خود را صرف پیدا کردن همه آنها کنید! سطوح مهارت از تکنیک های پایه تا پیشرفته تر در این دسته بندی ها متغیر است.

امیدواریم از ایده های نقاشی و همچنین کشف طرح های جدید در پلتفرم بوی لذت ببرید.

نقاشی چی بکشیم ؟

ایده و طرح از همه رنگ !

برای افراد تازه کار و حرفه ای.

نقاشی چی بکشیم ؟

گاهی اوقات برای برانگیختن قوه تخیل فقط به کمی تلقین و ایده نو نیاز دارید و الان دقیقا جای درستی هستید.

درست مثل هر مهارتی، بهتر شدن در نقاشی کشیدن نیاز به تمرین دارد. حتما لازم نیست در ابتدای کار بتوانید برج ایفل را با جزئیات زیاد ترسیم کنید. شما می توانید مهارت های خود را با برخی چیزهای آسان برای ترسیم بهبود بخشید و حفظ کنید.

پس اگر تازه کار هستید از دسته بندی مبتدی ما شروع کنید.

نقاشی کودکانه طرح یک

نقاشی چی بکشیم ؟

ایده و طرح برای نقاشی کودک

ایده و طرح برای نقاشی کشیدن - سطح مبتدی