ویرایشگر وب زنده Html - ادیتور آنلاین وب

Result

درباره ویرایشگر وب زنده Html

ویرایشگر وب زنده HTML یک نوع ابزار است که به شما امکان می‌دهد کدهای HTML خود را به صورت زنده در محیط وب ویرایش و مشاهده کنید. به این ترتیب، هر تغییری که در کد اعمال می‌کنید، فوراً در مرورگر وب نمایش داده می‌شود و نیازی به ذخیره و آپلود مجدد فایل‌ها نیست.

این ادیتور آنلاین کاربردی برای توسعه‌دهندگان و طراحان وب است که به راحتی می‌توانند تغییرات را در صفحات وب خود اعمال کنند و بازخورد بلافاصله نتیجه اعمال تغییرات را مشاهده کنند. این کاربرد به ویژه برای طراحی و توسعه رابط‌های کاربری و صفحات وب بسیار مفید است.

ویرایشگر وب زنده معمولاً ویژگی‌هایی از جمله تکمیل خودکار کد (Autocomplete)، اصلاح خطاها (Error correction)، نمایش پیش‌نمایش واقع‌زمینه (Live Preview)، افزودن و کنترل المان‌های وب (HTML Elements)، ویژگی‌های CSS و جاوااسکریپت (بسته به ویژگی‌های ویرایشگر) را دارند.

بسیاری از ویرایشگرهای کد منبع با افزودن افزونه‌ها و پلاگین‌ها، امکانات ویرایشگر وب زنده HTML را بهبود می‌بخشند و قابلیت‌های بیشتری را به آنها اضافه می‌کنند. از مزیت‌های استفاده از ویرایشگر وب زنده می‌توان به افزایش سرعت توسعه و تست رابط کاربری اشاره کرد. همچنین، این ابزارها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند بهترین نتیجه را با دیدن زنده تغییرات به دست آورند.

موسیقی برای هنگام برنامه نویسی

موزیک تایم کدنویسی

یک آلبوم بی وقفه از موسیقی های بی کلام خفن برای زمان کدنویسی!

 
پلی کنید

موسیقی بی کلام برنامه نویسی

هنگام برنامه نویسی برای تمرکز بیشتر میتوانید به یک موسیقی مناسب گوش کنید.

پلی کنید

موسیقی تکنو انرژی زا

یک ساعت بی وقفه به یک موسیقی تکنو انرژی مثبت بی کلام گوش دهید!

 
پلی کنید

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید