سه ساعت موسیقی برای برنامه نویسی !

موسیقی می‌تواند بر روی برنامه‌نویسی تأثیرات مثبتی داشته باشد. با توجه به شخصیت و سلیقه هر فرد، ممکن است تأثیر آن برنامه‌نویسی در جهت‌های مختلفی باشد. در ادامه به برخی از تأثیرات موسیقی بر روی برنامه‌نویسی اشاره میکنیم:

  1. افزایش تمرکز: موسیقی می‌تواند به برنامه‌نویسان کمک کند تا تمرکز خود را بر روی کاری که در حال انجام آن هستند، افزایش دهند. انتخاب موسیقی مناسب می‌تواند به کاهش تشتت ذهنی کمک کند و تمرکز ذهنی را بهبود ببخشد.
  2. ایجاد حالت خلقی: موسیقی می‌تواند حالت خلقی برنامه‌نویس را تغییر دهد. برخی از موسیقی‌ها می‌توانند حالت انرژیک یا آرامش بخشی را برای برنامه‌نویس ایجاد کنند. این ممکن است به کمک برنامه‌نویس برای انجام کار بهتر و به نحو بهتری روی طراحی و توسعه نرم‌افزار تأثیر بگذارد.
  3. ایجاد انگیزه: موسیقی می‌تواند به عنوان یک منبع انگیزه‌بخش برای برنامه‌نویسان عمل کند. گوش دادن به موسیقی موردعلاقه خود می‌تواند باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق برای ادامه کار و حل مسائل برنامه‌نویسی شود.
  4. تسهیل در فرایند خلاقیت: موسیقی می‌تواند به برنامه‌نویسان کمک کند تا در فرایند خلاقیت و ایجاد راه‌حل‌های جدید برای مسائل برنامه‌نویسی، خلاق تر عمل کنند.

3 ساعت موسیقی مناسب برای زمان برنامه نویسی 

3 ساعت موسیقی ترک اول

یک ساعت و بیست دقیقه ترک دوم

در هنگام کدنویسی کردن برای برنامه نویسان بعد از نوشیدن یک فنجان چایی یا قهوه ، یک موزیک آرام ولی خفن واقعا می چسبد ! و اگر برنامه نویس باشید حتما در بسیاری از زمان هایی که مشغول کدنویسی هستید به یکی از سه حالت زیر برخورده کرده اید :

  • # همه چیز خوب پیش می رود و تشخیص مراحل کدنویسی آسان می شود
  • #یا کار کمی پیچیده شده ولی شما کماکان می دانید از کجا شروع کنید
  • # یا به یک چالش جدید خورده اید و حسابی فکرتان را مشغول کرده

قطعا اگر به یک مورد موارد گفته شده هم برخورد کرده باشید ، بهترین نجات دهنده شما موزیک برای تمرکز و افزایش لذت کار است تا از پس کدهایتان بربیایید

…….

public void stack_in_linecode (str give_mode)
{if (give_mode == "not_well")
{player.play(root_path + "/3_hours_music_for_programming.mp3");}
else{
Alert.show("Good Luck ... ");}}

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای کدنویسی را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید