Result

Result

ابزار آنلاین بررسی کلمات تکراری

در بعضی از مواقع این امکان وجود دارد که شما فقط می خواهید کلمات تکراری را در یک پاراگراف یا در یک متن طولانی پیدا کنید. بنابراین نیازی نیست که به مغز و چشمان خود استرس و زحمت وارد کنید. فقط متن اصلی خود را کپی کرده و در ابزار ما قرار دهید و سپس به طور خودکار کلمات تکراری برجسته می شوند. شما همچنین می توانید کلمات را با حرکت دادن نوار طول کلمه تنظیم کنید.

ما علاوه بر این ابزار که بسیار کاملتر است ابزار آنلاین بررسی کلمات پرتکرار در متن را هم در مارکت سنتر پلتفرم بوی در اختیار شما کاربران قرار داده ایم که می توانید بر روی هر پلتفرمی از آن استفاده کنید.

چگونه استفاده کنیم؟

متن خود را از هر جایی کپی کرده و در اینجا پیست کنید. یا از کلیک راست استفاده کنید یا ctrl + v (cmd+  v در مک) را برای چسباندن متن فشار دهید. کار دیگری وجود ندارد که شما انجام دهید، ما بقیه کارها را انجام خواهیم داد!

حالا به سمت راست ابزار نگاه کنید، جایی که تمام کلمات تکراری هایلایت شده را خواهید دید. شما تعداد حروف را تنظیم می کنید تا کلماتی را پیدا کنید که حداقل تعداد کاراکترهای مشخصی دارند.

دکمه کپی به شما اجازه کپی متن جاری را می دهد و دکمه پاک کردن برای پاک کردن ناحیه متنی است. همچنین می توانید املا را بررسی کنید تا ببینید آیا اشتباه املایی داشته اید یا خیر(برای زبان انگلیسی کاربرد دارد) این ابزار برای جلوگیری از تکرار کلمات ساخته شده است زیرا استفاده از یک کلمه به دفعات ممکن است سئو بدی داشته باشد. اگر وبلاگ نویس یا سئوکار هستید این ابزار برای بررسی کیفیت محتوای سایت شما بسیار مناسب است. این ابزار همچنین می تواند به بررسی چگالی کلمات کلیدی هر مقاله کمک کند.همچنین این ابزار برای محتوا نویسی یونیک کاربرد فراوانی دارد.

فراموش نکنید که اگر این ابزار خوشتان آمده آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید