ابزار متر آنلاین با ابعاد حقیقی | متر برای اندروید و آیفون

برنامه های اندازه گیری چون به دقت بالایی نیاز دارند باید ابتدا کالیبره شوند. همچنین اندازه گیری در تلفن همراه یا کامپیوتر به دلیل کوچک یا بزرگ بودن صفحه نمایش ابزارها متفاوت عمل میکنند. به همین جهت نیاز است که مشخص کنید با چه دستگاهی نیاز است که اندازه گیری کنید؟ تلفن همراه یا کامپیوتر؟

متر اندازه گیری آنلاین 📏

متر اندازه گیری یک ابزار آنلاین بسیار مفید و کاربردی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت آنلاین و با استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه خود، اندازه‌گیری‌های لازم را انجام دهند.

با استفاده از متر اندازه گیری، کاربران می‌توانند اندازه‌گیری های مختلفی را از جمله اندازه دقیق طول، عرض، ارتفاع و حجم اشیا را انجام دهند. همچنین، این ابزار به کاربران امکان می‌دهد تا به سادگی و به صورت آنلاین، از واحدهای مختلف اندازه‌گیری استفاده کنند.

فراموش نکنید برنامه متر آنلاین با خط کش آنلاین متفاوت است و به همین جهت از هر کدام بر اساس ابعاد شی موردنیازتان استفاده کنید.همچنین برنامه خط کش اندازه گیری اندروید در لندینگ اپ پلتفرم بوی برای دانلود شما کاربران عزیز قرار داده شده است.

روش استفاده

باید از دستگاه دیجیتال خود (مانند گوشی هوشمند یا تبلت) استفاده کنید تا با استفاده از دوربین دیجیتال، اندازه‌گیری مورد نظر خود را به طور مستقیم از صفحه نمایش دستگاه دیجیتال یا از یک شیء خاص انجام دهید.

برای انجام اندازه‌گیری دقیق، متر آنلاین به‌صورت خودکار و با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده، تصویری از اشیایی که کاربر می‌خواهد اندازه‌گیری کند را تجزیه و تحلیل می‌کند و اندازه‌گیری دقیق آنها را به کاربر نمایش می‌دهد.

از جمله عملکردهایی که برنامه‌های متر آنلاین می‌توانند انجام دهند، اندازه‌گیری اشیای مختلف از جمله طول، عرض، ارتفاع و حجم، محاسبه مساحت یک سطح مسطح و حجم یک شیء، اندازه‌گیری فاصله بین دو نقطه و محاسبه توان و جذر و… است.

خط کش با مقیاس واقعی !

یکی از ویژگی‌های مهم متر اندازه گیری آنلاین، دقت بالا و قابل اعتمادی است که در اندازه‌گیری‌های مختلف بسیار مهم می‌باشد. این ابزار به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی و با دقت بالا، اندازه های خود را انجام دهند و در صورت نیاز، اطلاعات به دست آمده را به راحتی و با سرعت بالا به دیگران منتقل کنند.

با توجه به کاربردی بودن و داشتن امکانات مفید، متر اندازه گیری آنلاین به خصوص برای کسانی که در زمینه هایی مانند مهندسی، طراحی، ساخت و ساز، و فروشگاه‌های آنلاین فعالیت دارند، پیشنهاد می‌شود.

برای نمایش بهتر اندازه های ثبت شده در تلفن همراه و تبلت باید دستگاه خود را در حالت landscape بگیرید.

ابزار متر آنلاین با ابعاد حقیقی
ابزار متر آنلاین با ابعاد حقیقی

متر برای تلفن های همراه

برای اندازه‌گیری اشیای مختلف با استفاده از تلفن‌های همراه، مترهای دیجیتال و برنامه‌های متر در دسترس هستند که امکان اندازه‌گیری دقیق و سریع اشیاء را به کاربران فراهم می‌کنند.

برای استفاده از این برنامه‌ها، کاربران باید ابتدا برنامه متر اندروید را از فروشگاه برنامه‌های اندروید پلتفرم بوی دانلود و نصب کنید. سپس با استفاده از دوربین دیجیتال تلفن همراه خود، می‌توانند اندازه‌گیری‌های مورد نظر خود را انجام دهند.بعضی از برنامه‌های متر دیجیتال قابلیت اندازه‌گیری مساحت، حجم و فاصله بین دو نقطه را دارا هستند. همچنین برخی از این برنامه‌ها امکان تنظیم واحد اندازه‌گیری (مانند سانتی‌متر و اینچ) را نیز فراهم می‌کنند.

دانلود برنامه متر برای تلفن اندروید

متر برای مانیتور کامپیوتر

برای صفحه نمایش کامپیوتر ابزار یا سنسورهای کالیبره کردن وجود ندارد به همین خاطر پیشنهاد ما استفاده از ابزار خط کش آنلاین است که که یک خط کش بر اساس رزولوشن گوشی یا صفحه مانیتور به شما میدهد.

اندازه گیری صفحه نمایش کامپیوتر

دانلود برنامه های بیشتر اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه VivaVideo Video Editor اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه هنری Smartify اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه تاریخ هنر و نقاشی اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه WriterPad اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه سازهای کاغذی اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه Relax Night: sleeping sounds اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه فایل ریکاوری اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه متر اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه DiskDigger برای بازیابی عکس اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه Glitch Video Effect اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه دوئولینگو اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه هنری Smartify اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه سازهای کاغذی اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه خط کش اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه FaceApp اندروید

برنامه اندروید لندینگ اَپ

دانلود برنامه زاپیا اندروید

پیگیری مشکلات

ابزارهای پلتفرم بوی همواره تلاش می کنند تا یک ابزار بی عیب و نقض باشند و از هرگونه اشتباه و یا مشکلات فنی جلوگیری کنند.

حال چنانچه مشکلی در این بخش برای شما رخ داده می توانید ، با پر کردن این فرم مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت برای رفع و پیگیری این مسله با شما ارتباط برقرار کنیم.

    کلیه ابزارهای وب سایت پلتفرم بوی مرتبا به روز رسانی شده و کاملا به زبان فارسی هستند. همچنین در هر بخش راهنمای نحوه استفاده برای راحتی استفاده شما کاربران قرار داده شده است.

    کلیه ابزارهای آنلاین

    این ابزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید