Platformboy Digital Currency Market

تعداد ارزهای دیجیتال: ۸,۷۱۱ | معاملات ۲۴ ساعت: ۱۲۴٫۳۵۲ میلیارد دلار | تعداد صرافی: ۴۰۵ | بیشترین معامله: تتر

بازار ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پلتفرم بوی شامل خبرها ، آموزش و ابزارهای تحلیل تکنیکال می باشد. در این بخش می توانید به چندین ابزار مفید و رصد همزمان اطلاعات ارزها دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به استفاده از چندیدن مانیتور به طور همزمان با بیشترین امکانات مهمترین ارزهای دنیا را مانیتورینگ کنید.همچنین از دسته بندی های بخش ارزهای دیجیتال می توانید وارد دسته خبرهای مربوط به دنیای ارز و یا آموزش های وب سایت پلتفرم بوی شوید. 

از مهمترین ارز دیجیتال دنیا چه خبر ؟


با بررسی قیمت بیت کوین شروع کنید.

بیت کوین با نماد اختصاری btc یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱,۱۱۴٫۱۹۷ میلیار دلار، در رتبه ۱ بازار قرار دارد.

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۸,۷۱۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۵,۰۷۸ تومان معادل ۱,۴۵۶,۰۳۲,۸۰۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۵٫۷۰۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳٫۵۲۸% کاهش داشته است.

تحلیل قیمت بیت کوین

رصد ۲۴ ساعته قیمت بین کوین + ابزار تحلیل تکنیکالبیت کوین با نام اختصاری BTC یکی از مهمترین ارزهای دیجیتالی دنیاست که روزانه بیشترین حجم از خرید و فروش در بازار را به خود اختصاص داده است . این ارز در سال ۲۰۰۹ توسط شخص ناشناسی به اسم ساتوشی ناکاموتو که تاکنون هویت واقعی وی معلوم نشده است ، ساخته شد.بیت کوین یک پول دیجیتال غیر متمرکز است و توسط شبکه های بسیار زیادی در سراسر دنیا کنترل می شود.

بیت کوین به دلیل پشتوانه ای که توسط سرمایه داران و شمار زیادی از افراد ثروتمند دنیا از آن می شود ، دارای افت و خیز های بسیار زیادی است به طوریکه در هر ساعت قیمت ها به چند صد دلار افزایش یا کاهش می یابد. اگر قصد دارید وارد دنیای ارزها شوید حتما مقاله ای که درباره بیت کوین گردآوری کرده ایم را در بخش زیر مطالعه کنید.

درباره بیت کوین بیشتر بدانید

ابزار تحلیل تکنیکال ۸ ارز دیجیتال

۸ ارز دیجیتال تاپ لیست دنیا را در یک پنجره رصد کنید.این ابزار آنلاین به طور کامل در پلتفرم بوی پیاده سازی شده و اطلاعات موردنظر را از ویجت اشتراک گذاری شده در وب سایت تریدینگ ویو را نمایش می دهد. لازم به ذکر است که وب سایت Tradingview تنها یک پنجره و یک ارز را در لحظه نشان می دهد اما با این ابزار شما با تمام امکانات می توانید تمام ارزهای مهم را مشاهده نمایید.

در این نسخه از تم سفید استفاده شده تا برای کسانی که به رنگهای روشن عادت بیشتری دارند بهتر باشد. شما همچنین پس از ورود به ابزار می توانید با کلیک راست بر روی ابزار ، تم موردنظر خود را عوض کنید.

ابزار آنلاین تحلیل ۸ ارز دیجیتال

ابزار تکنیکال ۸ پنجره ای (نسخه تم تاریک)

اگر علاقه مند به دیدن تم های تاریک دارید از این نسخه استفاده کنید. کلیه قیمت ها ، درصد ها و پنجره ابزارک ها به رنگهای تیره نشان داده می شود . به طور معمول این نسخه استفاده کنندگان بیشتری دارد چرا که بیشتر تریدرها معمولا در بازهای شب فعالیت می کنند و به دلیل تاریکی اتاق و شب بودن این تم را برای راحتی چشم خود بر می گیزنند.

نکته * دلیل شب ترید کردن کاربرها به علت فعالیت وال استریت است که به وقت آنها ۳ صبح ایران می باشد.

ابزار آنلاین تحلیل ۸ ارز دیجیتال | تم تاریک