Platformboy Digital Currency Market

بازار ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پلتفرم بوی شامل خبرها ، آموزش و ابزارهای تحلیل تکنیکال می باشد. در این بخش می توانید به چندین ابزار مفید و رصد همزمان اطلاعات ارزها دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به استفاده از چندیدن مانیتور به طور همزمان با بیشترین امکانات مهمترین ارزهای دنیا را مانیتورینگ کنید.همچنین از دسته بندی های بخش ارزهای دیجیتال می توانید وارد دسته خبرهای مربوط به دنیای ارز و یا آموزش های وب سایت پلتفرم بوی شوید. 

تحلیل قیمت بیت کوین

رصد ۲۴ ساعته قیمت بین کوین + ابزار تحلیل تکنیکال

ابزار تحلیل تکنیکال ۸ ارز دیجیتال

۸ ارز دیجیتال تاپ لیست دنیا را در یک پنجره رصد کنید.این ابزار آنلاین به طور کامل در پلتفرم بوی پیاده سازی شده و اطلاعات موردنظر را از ویجت اشتراک گذاری شده در وب سایت تریدینگ ویو را نمایش می دهد. لازم به ذکر است که وب سایت Tradingview تنها یک پنجره و یک ارز را در لحظه نشان می دهد اما با این ابزار شما با تمام امکانات می توانید تمام ارزهای مهم را مشاهده نمایید.

در این نسخه از تم سفید استفاده شده تا برای کسانی که به رنگهای روشن عادت بیشتری دارند بهتر باشد. شما همچنین پس از ورود به ابزار می توانید با کلیک راست بر روی ابزار ، تم موردنظر خود را عوض کنید.

ابزار آنلاین تحلیل ۸ ارز دیجیتال

ابزار تکنیکال ۸ پنجره ای (نسخه تم تاریک)

اگر علاقه مند به دیدن تم های تاریک دارید از این نسخه استفاده کنید. کلیه قیمت ها ، درصد ها و پنجره ابزارک ها به رنگهای تیره نشان داده می شود . به طور معمول این نسخه استفاده کنندگان بیشتری دارد چرا که بیشتر تریدرها معمولا در بازهای شب فعالیت می کنند و به دلیل تاریکی اتاق و شب بودن این تم را برای راحتی چشم خود بر می گیزنند.

نکته * دلیل شب ترید کردن کاربرها به علت فعالیت وال استریت است که به وقت آنها ۳ صبح ایران می باشد.

ابزار آنلاین تحلیل ۸ ارز دیجیتال | تم تاریک