پیش شرایط دسترسی ریموت

پیش شرایط دسترسی ریموت

دسترسی ریموت به منظور کنترل رایانه کاربر از راه دور برای تعمیر ، نصب نرم افزار یا عیب یابی استفاده می شود. در تیم فنی پشتیبانی به دلیل اینکه کلیه نرم افزارها ساخت پلتفرم بوی هستند،بعضا نیاز می شود تا مسئول فنی از طریق دسترسی های ریموت به کامپیوتر کاربر متصل شود. در این بین بعضی از مواقع دسترسی ریموت می تواند مشکل ساز هم باشد و جدای اینکه به ابزار خوبی برای رفع مشکل کاربر بدل شود، باعث عذاب هم است.نداشتن کیفیت تصویر ، افت تصویر یا باگ ، کندی در حرکت موس ، قطع شدن های پی در پی از سمت سرور و در کنار آن کافی نبودن قدرت سخت افزاری سیستم کاربر و نداشتن سرعت اینترنت برای نصب پیش نیازها یا فایل های دانلودی از جمله مواردی هستند که عیب یابی از طریق دسترسی ریموت را مشکلتر و زجرآورتر می کنند.

شرایط موردنیاز پیش از اعلام دسترسی ریموت

پیش از اعلام دسترسی می بایست شرایط زیر در کامپیوتر شما موجود باشد.

کلیه نرم افزارهای اضافی سیستم بسته باشند

کلیه نرم افزارهای سیستم منظور نرم افزارهایی هستند که : سنگین باشند مثل مجموعه آفیس ، موزیک پلیر ، نمایش فیلم ، نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ و … یا برنامه هایی که نوتیفیکیشن ارسال می کنند.همچنین به طور کلی برنامه اضافی در taskbar سیستم نباید اجرا باشد.

مرورگر پیش فرض بدون زبانه اضافی باید باز باشد

مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم قابل قبول هستند. در صورتی که مرورگری غیر از این دو دارید می بایست اقدام به نصب یکی از این مرورگرها کنید در غیر این صورت ممکن است پشتیبانی برای دانلود یا باز کردن صفحه اینترنتی اقدام به این عمل نکرده و از دسترسی ریموت خارج شود.

هیچ فایلی از سیستم درخواست دهنده نباید دانلود یا آپلود شود

چنانچه از طریق نرم افزارهایی مثل Internet Download Mnager یا مرورگرها کاربر در لحظه دسترسی ریموت اقدام به دانلود یا آپلود فایلی مشغول باشد پشتیبانی فنی بدون اطلاع از ریموت خارج می شود.دلیل این امر این است که سرعت اینترنت ضعیف شده و باعث افت کیفیت تصویر و دستورات ارسالی خواهد شد.

ساعت و تاریخ سیستم درخواست دهنده می بایست تنظیم باشد

ممکن است پشتیبان فنی نیاز داشته باشد تا شرایطی را روی نرم افزار(بیشتر در خصوص فعالسازی لایسنس) بررسی کند که نیاز به تنظیم بودن ساعت و تاریخ سیستم باشد.در این صورت ابتدا ساعت و تاریخ را در قسمت system tray بررسی می کند. در صورت صحیح نبودن اقدام به تصحیح این مورد می نماید، چنانچه از سوی کاربر برای این کار ممانعت به عمل بیاید، پشتیبانی فنی بدون اطلاع از ریموت خارج می شود.

نرم افزار خریداری شده می بایست روی سیستم باز باشد

نرم افزار خریداری شده از فروشگاه پلتفرم بوی باید روی سیستم کاربر باز باشد.یا در صورت باز نبودن آیکون آن روی دکستاپ به راحتی قابل دیدن باشد.

پوشه دانلود فایل زیپ نرم افزار باز باشد

گاهی نیاز است پشتیبانی نرم افزار را حذف و مجدد نصب کند. در این صورت باید فایل دانلود شده بر روی کامپیوتر باز یا دسترسی سریع داشته باشد.

در صورتی که هر کدام از پیش شرط های بالا رعایت نشده باشد پشتیبانی فنی بدون اطلاع قبلی از کنترل ریموت خارج می شود.

در مواردی مثل نصب نبودن نرم افزار ، عدم اطلاع از نسخه سیستم عامل ، نداشتن سرعت اینترنت مناسب ، عدم اطلاع از دانش نرم افزاری ، کافی نبودن منابع سخت افزاری و نداشتن فرصت کافی برای همکاری با پشتیبانی درخواست دسترسی ریموت ندهید.

“نحوه درخواست دسترسی ریموت”

چنانچه از آماده بودن پیش شرایط بالا مطمئن هستید نمونه درخواست زیر را پر کرده و از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را اعلام فرمایید. با سلام به جهت بررسی مشکل در (کار با نرم افزار ، فعالسازی لایسنس ) نرم افزار …..(نام نرم افزار )… نیاز دارم تا پشتیبانی فنی محصول از طریق دسترسی ریموت (کنترل از راه دور) توسط نرم افزار Andydesk به کامپیوتر اینجانب متصل شده و مورد فنی را بررسی و رفع نماید. ضمنا کلیه موارد پیش شرایط اعلام دسترسی ریموت را مطالعه کرده و سیستم در تاریخ 1401 از ساعت ….  تا ساعت …. در اختیار مسئول می باشد.

نحوه ایجاد درخواست

از طریق پنل کاربری وارد بخش تیکت ها شوید.

تیکت پشتیبانی پلتفرم بوی
تیکت پشتیبانی پلتفرم بوی

از بخش وارد شده بر روی دکمه تیکت جدید کلیک کنید. موضوع را دسترسی ریموت وارد کنید. دپارتمان را مسئول فنی محصولات انتخاب کنید. اولویت را بالا انتخاب کنید. نرم افزار را روی نرم افزار موردنظر خود انتخاب کنید. نمونه متن نوشته شده را کپی کرده و قسمت های نقطه چین …. را با مورد خودتان پر کرده و در قسمت پیام آنرا جایگزین کنید. و سرآخر بر روی دکمه ارسال تیکت کلیک کنید. لازم به ذکر است مشکل هایی مثل عدم فعالسازی لایسنس نیازی به ارسال فایل ضمیمه ندارند.

اگر به هر دلیلی موفق به نصب برنامه و رفع مشکل آن نشده اید می توانید درخواست بدهید تا کارشناسان فنی ما به صورت آنلاین از طریق دسترسی ریموت (از راه دور ) به کامپیوتر شما دسترسی گرفته و مشکل را رفع کند.

دسترسی با Anydesk

برنامه آنی دسک Anydesk یک برنامه کاربردی سبک و کم حجم برای ایجاد دسترسی ریموت از طریق یک کامپیوتر به دیگر کامپیوترهاست . به این صورت که پشتیبانی آنلاین با وارد کردن کد دسترسی به کامپیوتر شما متصل شده و از طریق انتقال تصویر به رفع و رجوع مشکل نرم افزاریتان می پردازد. در طول تمام مدت کار کارشناس شما کلیه فعالیت های وی را مشاهده خواهید کرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به لینک صفحه رسمی برنامه anydesk مراجعه کنید. دانلود برنامه Anydesk

مدت زمان انتظار تایید دسترسی ریموت

به دلیل تعداد بالای درخواست های کاربران، زمان مورد انتظار دسترسی ریموت ممکن است بین 1 روز الی 3 روز کاری زمان ببرد.چنانچه از مدت زمان مورد انتظارتان گذشته باشد می توانید اقدام به زدن تیکت جدید نماید.

مدت زمان دسترسی ریموت پلتفرم بوی

مسیر و راه حل ها

مسیر و راه ها

شروع به کار

دنیای فناوری دیجیتال

جستجو در سایت

ارتباط با ما

شماره گذاری

قدم اول

خدمات بیشتر

لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

فروشگاه و خریدنی

خدمات پلتفرم بوی

آموزش و کمک آموزشی

برای سلامتی و تندرستی

توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

درباره پلتفرم بوی

هنر و سرگرمی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

درباره پلتفرم بوی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

قوانین و دسترسی

قوانین دسترسی به محتوا

در این بخش کاربران میتوانند شرایط استفاده و دسترسی به محتواهای ارائه شده در پلتفرم بوی را مطالعه نمایند.

شرایط و قوانین دسترسی

شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین کامل استفاده از وب سایت پلتفرم بوی در این بخش توضیح داده شده است.

قوانین و مقررات سایت

قواعد آپدیت محصولات

کلیه قواعد مربوط به آپدیت محصولات طراحی شده توسط پلتفرم بوی را در این بخش مطالعه نمایید.

قواعد آپدیت محصولات

* تبلیغات در پلتفرم بوی - میتوانید برای توسعه و رشد کسب و کارتان در پلتفرم بوی تبلیغات خود را نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های تبلیغاتی ما بر روی این لینک کلیک نمایید.