حمایت مالی از پلتی

وب سایت پلتفرم بوی ماهانه بودجه ای را برای تکمیل پروژه و احداث بخش های جدید وب سایت در نظر می گیرد که اگر این بودجه را بر تعداد پروژه های جدید و قدیم تقسیم کنیم مقدار اندکی به هر کدام خواهد رسید . لذا برای کمک به برنامه نویسان و سرعت در اجرایی کردن کارها و همچنین انگیزه و روحیه گرفتن بچه های این تیم هر چقدر که تمایل دارید ، می توانید از طریق فرم زیر از ما حمایت مالی کنید . مطمئن باشید ما قدر دان زحمات و لطف شما عزیزان خواهیم بود .

چگونه حمایت کنیم ؟

در صورتی که تمایل به پرداخت مبالغ دلخواه به عنوان کمک اهدایی به وب سایت پلتفرم را دارید می توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه پرداخت شده و سپس مقدار آن را مشخص کرده و از طریق درگاه IDPAY به صورت آنلاین پرداخت کنید. در صورت وجود اختلال در روش‌های پرداخت درگاه بانکی از روش کارت به کارت یا انتقال بانکی استفاده کنید.

هشدار : مبالغ اهدا شونده در این بخش به عنوان کمک مالی دریافت شده و به هیچ عنوان قابل بازگشت نیستند. لطفا در صورتی که می خواهید مبالغ بالایی را اهدا کنید ، می توانید از طریق تیکت ، پشتیبانی را مطلع سازید.

نکته : کاربر گرامی کلیه تراکنش ها از طریق درگاه آنلاین آی دی پی صورت می گیرد.

درباره ما بله ، حمایت می کنم 🙂

پروژه های آینده

با حمایت های بیشتر ما اخبار آخرین پروژه هایی که در آینده برایشان برنامه ریزی کرده ایم را از طریق همین صفحه به اطلاعتان خواهیم رساند.سپاس از همراهی شما

پروژه درختکاری

پروژه درختکاری صفحه ایست برای حمایت از کسانی که میخواهند درخت بکارند و بنابر دلایلی اطلاعات کافی در این مورد و همچنین نهال برای خریداری ندارند. درختکاری با پلتفرم بوی به شما کمک میکند که درخت خود را هرچه سبزتر بکارید.🍀

فروشگاه محصولات سخت افزاری

به لطفا حمایت های شما عزیزان فروشگاه سایت را با محصولات متنوع سخت افزاری و فروش گجت های سرگرمی به روز رسانی کرده ایم.

لینک و دسترسی های بیشتر در پلتفرم بوی

فروشگاه و خریدنی

خدمات پلتفرم بوی

آموزش و کمک آموزشی

برای سلامتی و تندرستی

توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

درباره پلتفرم بوی

توسعه دهندگان

ابزارهای ویژه

درباره پلتفرم بوی

هنر و سرگرمی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت 

درباره پلتفرم بوی

پشتیبانی و سرویس دهی

پرداخت