“پلتفرم بوی تلاش می کند تا با تولید و طراحی نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف گامی مهم در پیشرفت حوزه فناوری دیجیتال در دنیا داشته باشد

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی

<!DOCTYPE html><html lang=”en”><head><meta charset=”UTF-8″>

< About PLATFORMBOY />

</body></html>

درباره ما

دامنه وب سایت پلتفرم بوی برای اولین بار در سال ۱۳۹۹ _ ۲۰۲۰ مورخ ۱۳ تیرماه راه اندازی شد.

پلتفرم بوی یک وب سایت چند منظوره برای گسترش فناوری دیجیتال و ارائه نرم افزارهای کاربردی در عرصه جهانی است . ما هدف خود را تنها برای ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان نکرده ایم بلکه قصد داریم تا به تمام نقاط دنیا خدمات خود را ارائه دهیم . البته که ما بیشترین وقت خود را برای ارائه خدمات به فارسی زبانان کرده ایم و به همین منظور بخش زیادی از وب سایت پلتفرم بوی به زبان فارسی اختصاص دارد . وب سایت ما محلی برای راه اندازی هرگونه ایده جدید در پلتفرم های مختلف (وب ، دکستاپ ، موبایل و تبلت ) است چرا که ما خود را محدود به تک موضوعی بودن سایت نکردیم و اگر تکنولوژی وب پیشرفته تر شود ما نیز هم به همان میزان جلوتر خواهیم رفت و از ایده های جدید و فناوری های نوظهور به شدت استقبال می کنیم.

ما سعی داریم تا بهترین نرم افزار ها و سرویس هایی که تاکنون توسط هیچ کسی طراحی یا ابداع نشده است را از آن خود کنیم . ما میل به ایجاد “جدیدترین های بی نظیر” داریم و با همین شعار به کار خود ادامه می دهیم.

مهارت های ما

وب سایت پلتفرم بوی توسط یک نفر با یک تخصص اداره نمی شود و افراد و تیم های مختلفی با مهارت های متنوعی بر هر بخش آن نظارت دارند.

یک نفر با یک ایده یک وب سایت را یک روزه راه اندازی کرد . اکنون شما در آن وب سایت هستید و هرکسی در آن با ایده و تخصصی که در حوزه فناوری دیجیتال دارد می تواند در گسترش بخشی از وب سایت پلتفرم بوی ما را همراهی کند . مهارت اصلی ما بر روی حوزه وب است و تلاش می کنیم تا خدمات و سرویس های آنلاین خود را هر روز افزایش دهیم .پلتفرم بوی قصد دارد سرویسی برای دسترسی بی قید و شرط کاربران به انواع سایت ها راه اندازی کند . این سرویس انواع ثبت نام ها و روش های ورود به سایت ،ذخیره سازی اطلاعات کاربر ، محدودیت های استفاده و سرویس های راستی آزمایی (آیا شما ربات هستید؟) را از بین می برد . ما تلاش داریم تا سرویس های که مخل کارکرد سریع کاربران است را غیرفعال کنیم ، از جمله سرویس ریکپچای گوگل !

ساده گرای پر نقش !

عاشق ساده گرایی هستیم ولی پررنگ !

تمام ساختار سایت ما مبتنی بر ساده گرایی و سبک مینیمال است اما در خرج کردن رنگ های سایت به نور های ملایم اعتقادی نداریم و دنیای آی تی (فناوری دیجیتال) را پر نقش تر و پر رنگ و نگار تر از دیروز می بینیم. شاید ساختار تعریف شده مختص خودمان باشد ، بگذارید همه دنیا بدانند که ما پر از هیجان و انگیزه هستیم .

تعامل با تمام دنیا !

پلتفرم بوی برای یک نفر نیست !

هرکسی در هرکجای دنیا می تواند از محصولات ما استفاده کند . ما برای بخش فروش نرم افزارها و خدماتمان از درگاه های بین المللی و صفحات با زبان های پر کابرد دنیا نظیر انگلیسی ، المانی و فرانسوی استفاده کرده ایم تا هرکسی در هرجای دنیا به راحتی ما را پیدا کند.

کدنویسی محتوای اول وب سایت پلتفرم بوی است . ما کد هرچیزی را که بخواهیم می نویسیم و آن را در اختیار دیگران قرار می دهیم. شما در سایت ما با انواع زبان های برنامه نویسی آشنا می شوید و می توانید پروژه هایی که با زبان های برنامه نویسی محبوب و پر استفاده دنیا نوشته شده اند را از سایت ما دریافت کنید.

– مدیریت وب سایت پلتفرم بوی