آهنگ های 8 بیتی

آهنگ های هشت بیتی – BIT MUSIC 🎵

موسیقی 8 بیتی که اغلب با بازی های ویدیویی دهه 1980 مرتبط است، از صداهای تولید شده توسط پردازنده های 8 بیتی استفاده می کند. این پردازنده ها که در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 محبوبیت یافتند، توانایی تولید صداهای محدودی را داشتند. به همین دلیل، موسیقی های 8 بیتی معمولاً از ملودی های ساده و ریتم های تکراری استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های متمایز موسیقی 8 بیتی این است که از صداهای ساده و محدود استفاده می کند. این صداها اغلب از سینت سایزرها تولید می شوند و شبیه به صداهای تولید شده توسط دستگاه های الکترونیکی قدیمی مانند رایانه های خانگی و کنسول های بازی هستند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز موسیقی 8 بیتی این است که از ملودی های ساده و تکراری استفاده می کند. این ملودی ها معمولاً کوتاه و آسان برای به خاطر سپردن هستند. آنها اغلب از الگوهای تکراری استفاده می کنند که به ایجاد احساس هیجان و جذابیت کمک می کند.

موسیقی 8 بیتی در سال های اخیر محبوبیت دوباره ای پیدا کرده است. هنرمندانی مانند “Chiptune” و “8-Bit Music Theory” به احیای این سبک موسیقی کمک کرده اند.

پلی لیست موزیک های 8 بیتی

Thriller (8 Bit Remix Cover Version)

Billie Jean (8 Bit Remix Cover Version)

Get Lucky (8 Bit Remix Cover Version)

Take On Me (8 Bit Remix Cover Version)

هنوز تمام نشده، مشغول جستجو موزیک های بیشتری هستیم.

در روزهای آینده مجددا این صفحه را بررسی کنید.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های 8 بیتی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.