بیش از ۱ ساعت موسیقی های الکساندر ریباک !

موسیقی های الکساندر ریباک

الکساندر ریباک در ۱۳ می ۱۹۸۶ در مینسک پایتخت بلاروس به دنیا آمد. در سن پنج سالگی الکساندر و خانواده کوچک سه نفره اش به نروژ نقل مکان کردند و در نسودن در نزدیکی اسلو ساکن شدند. پدر و مادر الکساندر هر دو نوازنده حرفه ای هستند و از سنین پایین به پسر خود نواختن ویولن و پیانو را آموختند. خیلی زود مجبور شد بین دو سازش یکی را انتخاب کند و تصمیم گرفت با ویولن بنوازد.

در این بخش بیش از یک ساعت از نوازندگی آهنگ های Alexander Rybak  برای شما قرار داده شده است که میتوانید بی وقفه به آن گوش دهید.

موسیقی های زیبا با ویولن نوازی الکساندر ریباک !🎻

پلی لیست آثار آهنگ های الکساندر ریباک
پلی لیست آثار آهنگ های الکساندر ریباک

بیشتر درباره الکساندر ریباک

الکساندر ریباک یک خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی است. او در تاریخ ۱۴ مه ۱۹۸۳ در شهر نیویورک متولد شد و در محیطی هنری بزرگ شد. پدرش، جان ریباک، نوازنده و موسیقی‌دان بود و مادرش، ماری ترنر، خواننده‌ی جاز بود.

ریباک پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه کلمبیا، به عنوان تهیه‌کننده موسیقی و ترانه‌سرا شروع به کار کرد. او در سال ۲۰۰۶ با آهنگ “Gravity” به شهرت رسید. سپس در سال ۲۰۰۷ آلبوم اول خود به نام “Songs About Jane” را منتشر کرد که بسیار موفق بود و او را به یکی از محبوب‌ترین خوانندگان جوان در آمریکا تبدیل کرد.

ریباک در سال ۲۰۱۰ آلبوم دوم خود را با نام “Hands All Over” منتشر کرد که او را به موفقیت بیشتری رساند. سپس در سال ۲۰۱۲ آلبوم سوم خود با نام “Overexposed” را منتشر کرد که شامل آهنگ‌های معروفی همچون “Payphone” و “One More Night” بود.

ریباک با صدای زیبا و اجرای پرشور خود، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. او آهنگ‌هایی با سبک‌های مختلف مانند پاپ، راک، الکترونیک و هیپ‌هاپ اجرا کرده است و همچنین به عنوان قطعات همکاری با هنرمندان دیگر نیز شناخته می‌شود.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

محبوب ترین موسیقی های بی کلام

موسیقی بی کلام و سنتی ژاپنی

در سراسر جهان ، کوتو و شاکوهاچی به عنوان سازهای معمولی ژاپنی شناخته می شوند.

 
پلی کنید

موسیقی های استاس تونه

بیش از 2 ساعت از بهترین موسیقی های استاس تونه گیتاریست بداهه نواز اوکراینی.

 
پلی کنید

موسیقی های پیتر بنس

مجموعه 10 کلیپ تصویری از موسیقی های نواخته شده توسط پیانیست پیتر بنس!

 
پلی کنید

موسیقی بی کلام برنامه نویسی

هنگام برنامه نویسی برای تمرکز بیشتر میتوانید به یک موسیقی مناسب گوش کنید.

 
پلی کنید

موسیقی های الکساندر ریباک

بیش از یک ساعت موسیقی های الکساندر ریباک خواننده و آهنگساز نروژی است.

 
پلی کنید

موسیقی ریلکسیشن طبیعت

بیش از 2 ساعت موسیقی آرام کننده و لذت بخش طبیعت همراه با صدای آب جاری.

 
پلی کنید
موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

آهنگ های الکساندر ریباک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.