موسیقی های استاس تونه

موسیقی های استاس تونه

بیش از 2 ساعت از بهترین موسیقی های استاس تونه !

Estas Tonne گیتاریست اوکراینی.

به جرات میتوان گفت شاهکارهای انگشتان استاس تونه، غیرعادی و فرازمینی نواخته شده است!

Estas Tonne مردی پر از کاریزما و تعهد است که خود را در مکاشفه اصیل موسیقی بیان می کند. او با موسیقی خود پلی بین انسان و فراتر از آن ایجاد می کند.او با چهره مسیح گونه اش فضایی را ایجاد می کند که هنگام نواختن، به شنونده اجازه می دهد تا آزادی و جریان را احساس کند و تحول را در یک لحظه تجربه کند.استاس تونه نوازنده ای پر از قدرت با بیان موسیقایی بسیار بالا است که قوانین نواختن هایی که از قبل آماده شده اند را زیر پا می گذارد چرا که او بداهه مینوازد. برای استاس تونه، موسیقی به خودی خود یک هدف نیست، بلکه ابزاری است که می تواند توانایی انسان را در شناخت خود و واقعیتی که ما را احاطه کرده است، آشکار کند.

موسیقی های فرازمینی و بداهه استاس تونه ! 🎶🎸 

ریمیکس شاهکار استاس تونه (*جدید)🎧🌊

2 ساعت و 35 دقیقه از نوازندگی استاس تونه

«تک آهنگ های محبوب»

The Song of the Golden Dragon

Emitting Light

Cuban Dance

Call to Prayer (feat. Zola Dubnikova)

The Song of the Butterfly

Vision [A Call to Prayer] (feat. Zola Dubnikova)

Bohemian Skies (feat. Michael Shulman)

اجرای زنده استاس تونه

بیوگرافی استاس تونه

استاس تونه (Estas Tonne)، نوازنده، آهنگساز و خوانندهٔ راک اهل اوکراین است. او در ۱۹ آوریل ۱۹۷۵ در لوهانسک (Luhansk) اوکراین به دنیا آمد.

تونه در سنین نوجوانی به موسیقی علاقه مند شد و با یادگیری نوازندگی گیتار آکوستیک در کنار پدربزرگش، از این هنر رویارویی کرد. پس از اتمام تحصیلات دبیرستان، به سراسر اروپا سفر کرد و با موسیقی محلی آشنا شد. در حین این سفرها با سبک گیتارش با عنوان “گیتار شهر” شناخته شد.

او در سال ۲۰۱۱ آلبوم اول خود به نام “بیناری اثر” (Binary Bach) را منتشر کرد و پس از آن چندین آلبوم و آثار تکی منتشر کرده است. آثار و نمایش‌های تونه شامل موسیقی گیتار آکوستیک و سبک‌هایی همچون فلامنکو، جاز و راک می‌باشد. او همچنین با هنرمندان دیگری مانند دنی کارنها (Dany Karam) همکاری کرده است.

تونه از طریق کنسرت‌های زنده و فیلم‌های موسیقی خود مشهور است و اجراهایش را در سراسر جهان انجام داده است.

پلی لیست آثار و آهنگ های استاس تونه
پلی لیست آثار و آهنگ های استاس تونه

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

آهنگ های استاس تونه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.