صداهای آب با موسیقی مدیتیشن شفابخش 💧🥰 

صدای آب برکه های ژاپنی نقشی حیاتی در ایجاد حس آرامش و صلح در این نوع باغ ها دارد. این صدا به عنوان عنصری کلیدی در طراحی باغ های ژاپنی به کار می رود و فواید متعددی برای سلامتی و روحیه انسان دارد.

کاهش استرس و اضطراب: صدای آب روان به طور طبیعی آرامش بخش است و می تواند به کاهش استرس و اضطراب کمک کند. این صدا با تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک، ضربان قلب و فشار خون را پایین می آورد و حس آرامش و سکون را به وجود می آورد.

2 ساعت صدای آب برکه ژاپنی

فواید و پیشنهادات استفاده از صدای آب

  • به صدای آب در طبیعت گوش دهید: اگر امکانش هست، سعی کنید زمانی را در طبیعت بگذرانید و به صدای آب، مانند صدای باران، امواج دریا یا جریان رودخانه گوش دهید.
  • از یک آبنما یا فواره در خانه یا محل کار خود استفاده کنید: صدای جریان آب از یک آبنما یا فواره می‌تواند همان اثرات آرامش‌بخش را داشته باشد.
  • به صدای آب به صورت ضبط شده گوش دهید: اگر به صدای آب در طبیعت دسترسی ندارید، می‌توانید به صدای آب به صورت ضبط شده گوش دهید.
  • در حمام دوش آب گرم بگیرید: صدای آب گرم و بخار حمام نیز می‌تواند اثرات آرامش‌بخش داشته باشد.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای برکه ژاپنی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.