صدای زیرزمین پلتفرم بوی

صدای زیرزمین پلتفرم بوی !

سایه‌ها در گوشه و کنار زیرزمین می‌رقصیدند. دیوارهای بتنی، ضخیم و سرد، رطوبت را به خود جذب کرده بودند و بوی خاک و بتن در اتمسفر هوا پیچیده بود. تنها نوری که به این فضا زیرزمینی راه پیدا می‌کرد، از دریچه‌ای کوچک در سقف بود که نوری ضعیف و خاک‌آلود را به داخل می‌تاباند.

صدایی از آن سوی زیرزمین به گوش می رسید. ناله‌ای غم‌انگیز و مبهم، صدایی از اعمال دل سختی و خشکی های دیوارها و سقف ها! ولی آنجا هیچ چیز نبود !

به زیرزمین خوش آمدید!

صدای زیرزمین پلتفرم بوی

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای زیرزمین پلتفرم بوی را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید