2 ساعت موسیقی برای زمان صبحانه
موسیقی برای صبحانه

2 ساعت موسیقی برای تایم صبحانه !

صبح یک روز جدید شروع شده است . آماده خوردن صبحانه هستید . بهترین روزتان را با انرژی و شادابی شروع کنید و چه بهتر که همراه با میل صبحانه به یک موسیقی ملایم و زیبا هم گوش دهید.موسیقی ابتدای روزتان را می سازد و آرامش و انرژی موردنیازتان را برآورده می کند. ما 2 ساعت موسیقی مخصوص زمان صرف صبحانه برای شما آماده کرده ایم.

2 ساعت موسیقی بدون وقفه برای زمان صرف صبحانه ☕️

سلام، صبح بخیر

موسیقی بی کلام آرامشبخش می‌تواند تاثیرات بسیار مثبتی بر صبحانه داشته باشد. زمانی که صبحانه می‌خوریم، ممکن است ذهنمان هنوز به آرامش نرسیده و استرس روز جدید هنوز درونمان جاری است. در این مواقع، گوش دادن به موسیقی بی کلام آرامشبخش می‌تواند به ما کمک کند تا ذهنمان را به حالتی آرام و شاداب تغییر دهیم. این نوع موسیقی، با به دست گرفتن نگرانی‌های ذهنی امروزمان ما را آرامتر، ریلکس تر و شادتر میکند و باعث می‌شود با انرژی مثبتتری به روز خود شروع کنیم. همچنین، موسیقی بی کلام آرامشبخش می‌تواند محیط میز صبحانه را به یک فضای آرام و دلنشین تبدیل کند و موقعیتی ایده‌آل برای تمرکز و ریلکس شدن فراهم کند. بنابراین، با شنیدن موسیقی بی کلام آرامشبخش برای تایم صبحانه، می‌توانیم یک روز مثبت و پرانرژی را آغاز کنیم.

نوش جان☕:×/

20 دقیقه موسیقی ایرونی (*جدید)

صبح بخیر

آهنگ صبحونه شماره 1

آهنگ صبحونه شماره 2

آهنگ صبحونه شماره 3

آهنگ صبحونه شماره 4

آهنگ صبحونه شماره 5

آهنگ صبحونه شماره 6

آهنگ صبحونه شماره 7

آهنگ صبحونه شماره 8

آهنگ صبحونه شماره 9

آهنگ صبحونه شماره 10

آهنگ صبحونه شماره 11

آهنگ صبحونه شماره 12

آهنگ صبحونه شماره 13

آهنگ صبحونه شماره 14

آهنگ صبحونه شماره 15

آهنگ صبحونه شماره 16

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای صبحانه را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید