صدای رستوران محلی

10 دقیقه صدای رستوران محلی !

صدای رستوران محلی می‌تواند اثرات مختلفی بر افراد، هم ساکنین و هم مشتریان، داشته باشد.  شنیدن صدای محیط رستوران هنگام غذا خوردن می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش داشته باشد، این موضوع به عوامل مختلفی مانند نوع صدا، سطح صدا و ترجیحات شخصی فرد بستگی دارد.

  • ایجاد فضایی گرم و صمیمی: صدای صحبت‌ها، خنده‌ها و موسیقی ملایم می‌تواند فضایی گرم و صمیمی در رستوران ایجاد کند و حس خوشایندی به مشتریان القا کند.
  • افزایش اشتها: تحقیقات نشان داده است که برخی از صداها، مانند صدای تفت دادن غذا یا صدای خوردن افراد دیگر، می‌توانند اشتها را تحریک کنند.
  • پنهان کردن صداهای ناخوشایند: صدای محیط رستوران می‌تواند به عنوان عاملی برای پنهان کردن صداهای ناخوشایند بیرون رستوران مانند صدای ترافیک یا بوق ماشین‌ها عمل کند.

10 دقیقه صدای رستوران محلی

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای صبحانه را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید