90 دقیقه موسیقی فلوت سرخپوستی !

موسیقی فلوت سرخپوستی

موسیقی بی کلام سرخپوستی

فلوت سرخپوستی یکی از پرطرفدارترین موسیقی هایی است که امروزه اکثریت آن را دوست دارند و تقریبا در هر موقعیت و مکانی که باشید می توانید به آن گوش دهید. یکی از معروفترین نوازنده های این سبک از صدای فلوت Edgar Muenala است که ویدیو او در یوتیوب میلیون ها بازدید داشته است.

درباره آلبوم ادگار میونالا

ادگار میونالا یک نوازنده فلوت زن و ترانه‌ ساز اهل کشور ونکوور است که موسیقی بسیاز زیبا عصر جدید را به سبک سرخپوستی با فلوت می‌سازد. ادگار موئنالا در سال 1968 در کوتاکاچی اکوادور به دنیا آمد. بی شک میتوان گفت او یک نوازنده بی نظیر فلوت است که آهنگ های باستانی را با حساسیت عصر جدید ترکیب می کند.

90 دقیقه موسیقی آرامشبخش سرخپوستی با فلوت 😊🎺

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی ادگار میونالا را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.