صدای قدم زدن در زرمات سوئیس

1 ساعت صدای قدم زدن باران، زرمات سوئیس و ماترویسپا، صدای باران و شهر !

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که در قلب زرمات سوئیس، در کنار ماترهورن باشکوه ایستاده اید. گویی باران لطیف و خنک زمستانی، نوازشگر صورتتان است و قطرات باران، سمفونی آرامش‌بخشی را بر زمین و آسمان نقاشی می‌کنند. صدای قدم‌هایتان در خیابان‌های سنگفرش شده شهر، با ریتم باران هم‌نوا می‌شود و گویی نغمه‌ای از جنس سکوت و صلح را در فضا می‌پراکند.

در این لحظه، گویی زمان متوقف شده است و شما غرق در دنیای خیال و آرامش هستید. نسیم خنک باران، عطر خاک باران‌خورده را به مشامتان می‌رساند و حس تازگی و طراوت را به شما هدیه می‌دهد. گویی باران، تمام غم‌ها و نگرانی‌هایتان را می‌شوید و روح و جسمتان را جلا می‌دهد.

در این یک ساعت، تنها چیزی که می‌شنوید، صدای آرامش‌بخش باران، قدم‌هایتان و گاه صدای پرندگان شاد است. گویی تمام دنیا در سکوت فرو رفته است و شما تنها با خودتان و عظمت طبیعت هستید.

لحظه‌ای درنگ کنید و به این زیبایی بی‌نظیر خیره شوید. گویی نقاشی بی‌بدیل از جنس باران، کوهستان، شهر و سکوت در مقابل چشمانتان جان گرفته است.

این یک ساعت، فرصتی برای رها شدن از دنیای پرهیاهو و غرق شدن در دنیای آرامش و سکوت است. گویی باران، شما را به سفری معنوی می‌برد و روح و جسمتان را شستشو می‌دهد.

پس چشمان خود را ببندید، نفس عمیقی بکشید و از این یک ساعت جادویی بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی لذت ببرید.

Walking in the Rain, Zermatt Switzerland 🎧🌧️

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای قدم زدن در زرمات سوئیس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.