صدای قدم زدن زیر باران

1 ساعت صدای پیاده روی آرامش بخش در زیرباران !

صدای پیاده‌روی آرامش‌بخش در زیر صدای باران می‌تواند اثرات مثبتی متعددی بر سلامت جسمی و روانی انسان داشته باشد. برخی از این اثرات عبارتند از:

کاهش استرس و اضطراب

ریتم منظم قدم‌ها و صدای باران می‌توانند به عنوان یک محرک حسی عمل کرده و ذهن را از افکار منفی دور کنند. تمرکز بر روی حس لامسه و شنوایی، تنش عضلانی را کاهش می‌دهد و به آرامش سیستم عصبی کمک می‌کند.

بهبود خلق و خو

صدای باران نوستالژی و خاطرات مثبت دوران کودکی را تداعی می‌کند و حس شادی و خوشبختی را به ارمغان می‌آورد. پیاده‌روی در طبیعت و تنفس هوای تازه هورمون‌های شادی‌آور مانند سروتونین را در بدن افزایش می‌دهد.

افزایش تمرکز و خلاقیت

ریتم منظم قدم‌ها و صدای باران به انسداد افکار مزاحم کمک می‌کند و تمرکز را افزایش می‌دهد. محیط آرام و صلح‌آمیز طبیعت، ذهن را برای تفکر خلاق آماده می‌کند.

بهبود کیفیت خواب

فعالیت بدنی سبک مانند پیاده‌روی به تنظیم ریتم شبانه‌روزی بدن و بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند.

همچنین شما میتوانید به صداهای مشابه در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی مثل صدای قدم زدن زیر باران، صدای باران جنگل های استوایی و صدای باران با رعد و برق طولانی  هم گوش دهید.

پیاده روی لذت بخش در زیر صدای باران🥰☁

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای قدم زدن زیر باران را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.