موسیقی های پیتر بنس

موسیقی های منتخب پیتر بنس Bence Peter

پیتر بنس Bence Peter یک نوازنده پیانو، آهنگساز و تهیه کننده موسیقی در سراسر جهان است که با تنظیم های منحصر به فرد در نوازندگی با پیانوی خود توانسته بیش از 1.2 میلیارد بازدید ویدیویی در یوتیوب داشته باشد. او همچنین به عنوان “سریعترین نوازنده پیانو” رکورد جهانی گینس را دریافت کرد و اغلب به عنوان نوازنده ای شناخته می شود که نه تنها شیوه نواختن پیانو را متحول می کند، بلکه همچنان بر نسل های جدید پیانو و نوازندگان بعدی تأثیر می گذارد.

30 دقیقه از پیانو نوازی های پیتر بنس

در اینجا 10 اجرای منتخب از بهترین موسیقی های بی کلام از کارهای پیتر بنس را برایتان به صورت ویدیو تصویری گردآوری کرده ایم.

فقط ویدیو را پخش کرده و لذت ببریـــــــــد.

پیانو نوازی پیتر بنس سریع،مسلط و زیباست!!

با اجرای پیتر بنس مرز بین هیجان و موسیقی کلاسیک را تجربه کنید…

بنس در طی سالها با سبک نوازندگی هیجان انگیز، عجیب، سریع و ضرب آور خود، مرزهای بین موسیقی کلاسیک و عامه پسند ساز پیانو رادر هم شکست تا بدین سبب به موفقیت های شگفت انگیزی دست پیدا کند. او پیانو را به یک سطح کاملاً جدیدی برد که الهام بخش نسل جوان و قدیمی تر از نوازندگان و دوستداران موسیقی در سراسر جهان است. اجرای زنده او هزاران نفر را در سراسر جهان جذب می کند. او در سال های اخیر در بیش از 45 کشور در 4 قاره تور برگزار کرده است.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های پیتر بنس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.