1 ساعت موسیقی برای تایم شام !

زمان صرف شام فرا رسیده است . بهترین مکملی که در هنگام صرف شام می توانید همراه داشته باشید ، به جز وعده های خوراکی و نوشیدنی ، شنیدن یک صدای موسیقی زیبا و دلنشین است . موسیقی با ریتم جذاب ، متنوع و آرام خود به دلچسب تر کردن وعده شام و هضم بهتر غذا کمک می کند. ما یک ساعت موسیقی مناسب برای تایم شام شبتان را آماده کرده ایم که می توانید همراه با خوردن غذایتان به آن گوش داده و یک شب فوق العاده را سپری کنید.

تاثیر موسیقی روی هضم غذای شام

تحقیقات نشان داده‌اند که موسیقی می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی هضم غذای شام داشته باشد. این تاثیر به دلیل تاثیر موسیقی بر روی سیستم عصبی و تاثیر آن بر روی رویه گوارشی بدن می‌باشد.

به عنوان مثال، گوش دادن به موسیقی آرامش بخش می‌تواند باعث کاهش تنش و استرس شود که ممکن است باعث بهبود عملکرد روده‌ها و هضم غذا شود. همچنین، موسیقی می‌تواند باعث تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک شود که مسئول کنترل فعالیت‌های گوارشی بدن است.

از این رو، گوش دادن به موسیقی قبل و حین غذا خوردن می‌تواند بهبود هضم غذای شام را به همراه داشته باشد. البته این موضوع بستگی به نوع موسیقی، حالت روحی فرد و شرایط دیگری دارد که ممکن است تاثیر آن‌ها روی هضم غذا متفاوت باشد.

1 ساعت موسیقی مناسب برای زمان صرف شام 🍲

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای وقت شام را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید