یک ساعت موسیقی برای زمان مطالعه !

یک ساعت موسیقی برای مطالعه

 

همه ما از شنیدن یک موسیقی ملایم و مناسب در هنگام مطالعه بی نصیب هستیم.در صورتی که موسیقی به شدت تاثیر گذار و میزان تمرکز مطالعه را بالا می برد.در هنگام مطالعه کتاب هرچقدر موسیقی آرامشبخش تر باشد ، کیفیت و لذت مطالعه را به همان میزان بالا می برد و یک تجربه بسیار خوب و جدیدی را برای شما رقم می زند. ما یک ساعت موسیقی بی وقفه با تنوع بالا برای هنگام مطالعه شما آماده کرده ایم.

1 ساعت موسیقی بی وقفه برای زمان مطالعه📘

 

تاثیر موسیقی روی تمرکز در هنگام مطالعه

تحقیقات نشان داده‌اند که موسیقی می‌تواند بر تمرکز و کارایی در حین مطالعه تأثیر بگذارد. اما این تأثیر به شدت از نوع و شخصیت موسیقی و همچنین نوع ویژگی‌های فردی شما به عنوان شنونده بستگی دارد.

بعضی از مطالعات نشان می‌دهند که گوش دادن به موسیقی آرامش‌بخش و بدون کلام می‌تواند به بهبود تمرکز کمک کند. همچنین، موسیقی کلاسیک با تقلید از الگوهای ریتمیک و تکراری قابلیت کمک به تمرکز را دارد. از طرفی، موسیقی با تندی و شدت بالا مانند راک و هیپ هاپ ممکن است به جای کمک به تمرکز، توجه شما را از کاری که در حال انجام آن هستید، منحرف کند.

در کل، اگر می‌خواهید موسیقی را در حین مطالعه استفاده کنید، بهتر است از موسیقی آرامش‌بخش و بدون کلام استفاده کنید و موسیقی با تندی و شدت بالا را بهتر است اجتناب کنید. همچنین، بهتر است حجم صدای موسیقی را نسبتاً پایین نگه دارید تا تمرکز شما را از کاری که در حال انجام آن هستید، منحرف نکند.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی برای زمان مطالعه را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید