صدای دشت، علفزار، پرنده و باد ملایم🌻

صدای آرامشبخش علفزار با قدم زدن در چمنهای سبز و دست ندادن به نبض های امروز ما را به دنیایی پنهان می برد. با هر قدم، صدای کوچک و بهانه ای دارد تا ما را به آرامشی عمیق و فراموش نشدنی هدایت کند. می توانیم این صدا را بشنویم و به آن گوش دهیم در هر زمانی که نیاز داریم تا از دنیای پر هیاهو و استرس فرار کنیم.

واقعا آرام تر و زیباتر از صدای دلنشین علفزار داریم؟

یک ساعت صدای آرامشبخش علفزار

«آرامش در علفزاری آرام»

صدای علفزار همانند یک نغمه پنهان است که درون ما فضایی از آرامش و انسجام را بوجود می آورد. وقتی ما با استماع به این صدا، تمام توجه خود را به خود می بریم، ذهنمان از همه مشغله ها و نگرانی ها پاک می شود و بازیابی قدرت و انرژی کنار ما قرار می گیرد.

خوشبختانه، اثرات این صدا بر ما فقط محدود به آرامش و استراحت نیست. صدای علفزار می تواند به ما کمک کند تا عقل، بدن و روح ما را به تعادل برساند. این صدا می تواند فرصتی برای تمرکز و خروج از ذهن پرت نشدنی فراهم کند و به ما کمک کند تا با خودمان ارتباط برقرار کنیم و از لحظه زندگی بهره ببریم.

استماع به صدای علفزار به ظاهر ساده، می تواند تاثیرات عمیقی در روح و وجود ما داشته باشد. ممکن است این صدا به ما یادآوری کند که دنیای طبیعت اطرافمان همچنان پایدار است و از تغییرات عجیب و غریب شهری ما خبری ندارد. ممکن است همین صدا، به ما خاطره های خوب و خوشایندی را به یاد بیاورد و احساس بالقوه ی آرامش و ساکتی را برای ما ایجاد کند.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای آرامشبخش علفزار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.