یک ساعت صدای آرام محیط اداره  !

ممکن است خیلی وقت ها محبور باشیم که کار روتین شرکت را در خانه انجام دهیم . بنا به دلایل زیاد از جمله مریضی ، مرخصی ، دورکاری ، تعطیلات و .. شاید نمی توانیم به سرکار برویم و علل الحساب کارها باید در خانه انجام شود. همانطور که می دانید کار در خانه با کار در محیط شرکت بسیار متفاوت است و یکی از وجه تمایز این دو صدای محیط است . شرکت ها معمولا صدای به خصوصی دارند و همین نویز به نظر هرکسی را مطلع می سازد که در یک محیط اداری قرار گرفته و پرده ای بین دیگر مکان ها قرار می دهد.صدای اداره می تواند تمرکز شما را بیشتر کرده و صدای محیط محل کارتان را تا حدودی تداعی کند.

1 ساعت صدای بی وقفه محیط شرکت

این صدای اداره در یک شرکت واقعی با بالاترین تکنولوژی ظبط صدای ASMR رکورد شده است.تمامی صداهایی که شنیده میشود شبیه سازی نبوده و افراد به طور طبیعی مشغول کار هستند.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای محیط شرکت و اداره را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید