26 دقیقه موسیقی کلاسیک و بی کلام گرامافونی !

26 دقیقه موسیقی کلاسیک و بی کلام گرامافونی !

گرامافون یک دستگاه قدیمی برای پخش موسیقی در دهه ها یا قرن گذشته است.یکی از لذت های گوش دادن به گرامافون را قدیمی ترها به خوبی به یاد دارند.ما مجموعه ای از موسیقی های کلاسیک را در این 26 دقیقه خلاصه کرده ایم که امیدواریم از شنیدن آن لذت ببرید.

افکت گرامافونی

تاکید این موسیقی بی کلام روی افکتی است که به نظر میرسد این موسیقی حقیقتا روی یک گرامافون قدیمی در حال اجراست و همان حس و حال و لذت شنیدن را دارد.

26 دقیقه موسیقی کلاسیک با افکت گرامافون 📯📻

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی کلاسیک گرامافونی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید