1 ساعت صدای باران و رعد و برق طولانی

باران و رعد و برق: سمفونی طبیعت

چشمان خود را ببندید و به صدای باران که به پنجره می‌خورد گوش دهید. ریتم آرام قطرات باران، زمزمه‌ای آرامش‌بخش را ایجاد می‌کند که ذهن شما را از هرگونه نگرانی و اضطراب رها می‌کند.

در این میان، غرش رعد و برق، گویی نت‌های قدرتمندی را به این سمفونی طبیعی اضافه می‌کند و عظمت و شکوه طبیعت را به شما یادآوری می‌کند. هر جرقه رعد و برق، نوری گذرا را به تاریکی شب می‌تاباند و سپس با صدای طنین‌انداز خود در دوردست‌ها محو می‌شود.

تصور کنید که در یک کلبه دنج در دل جنگل نشسته‌اید و به گرمای شومینه پناه برده‌اید. بوی نم خاک و برگ‌های خیس در هوا پیچیده و حس تازگی و طراوت را به شما القا می‌کند.

همچنین شما میتوانید به صداهای مشابه در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی مثل صدای قدم زدن زیر باران، صدای باران جنگل های استوایی و صدای باران با رعد و برق طولانی هم گوش دهید.

1 ساعت صدای آرامش بخش باران برای خواب

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای باران و رعد و برق طولانی را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید