2 ساعت صدای شومینه طبیعی

2 ساعت صدای شومینه طبیعی !

بعد از گذراندن یک روز خسته کننده مخصوصا در زمستان و هوای سرد به خانه بر میگردید. تصور کنید اکنون کنار آتش نشسته اید و چایی با لیمو می نوشید. هیچ چیز آرامشبخش تر از استراحت در کنار شومینه گرم و جای نرم نیست.

صدای آتش همیشه باعث گرمی و انرژی مثبت می شود. حتی اگر هوا هم سرد نباشد و شما تنها چند دقیقه به صدای آن گوش دهید بدون شک تاثیر بسیار خوبی در حال و هوایتان خواهد داشت. ما برای شما 2 ساعت صدای بی وقفه آتش شومینه که به طور طبیعی ظبط شده است را آماده کرده ایم.

همچنین اگر سلیقه شما را به درستی حدس زده باشیم احتمالا از صدای طبیعی شومینه در هوای برفی در یک اتاقک چوبی هم لذت خواهید برد. پیشنهاد میکنیم حتما این صدا را هم گوش دهید.

2 ساعت صدای دلچسب شومینه با آتش طبیعی 🔥 📖

صدای آتش باعث ایجاد آرامش، راحتی اعصاب و تمرکز خاطرتان میگردد. روزانه سعی کنید بین 15 الی 30 دقیقه به این صدای شومینه طبیعی گوش کنید. این صدا توسط با کیفیت ترین میکروفون صدابرداری ظبط گردیده است.

موسیقی های بیشتر

موسیقی های بیشتر برای دیگر لحظات شما مثل موسیقی برای پیاده روی ، ورزش ، باشگاه ،مطالعه ، ریاضی ، انگیزه یابی ، استراحت ، خوابیدن ، برنامه نویسی ، نقاشی ، استحمام و ….

دیده شدن در پلتفرم بوی

  • ثبت رپورتاژ آگهی (همیشگی) +
  • بک لینک 3 ماهه در فوتر +
  • 48 ساعت معرفی در صفحه اول 

پکیج تبلیغاتی پلتفرم بوی با یک قیمت بسیار مناسب باعث رونق کسب و کار و رشد سئو سایت شما میشود.همین حالا میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر

این پکیج محدودیت زمانی دارد و پس از آن با این قیمت قابل سفارش نخواهد بود.

 
 

موسیقی های بی کلام بیشتر

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

برای بسیاری از لحظات شما موسیقی های متنوعی را گردآوری کرده ایم. موسیقی برای مطالعه،ورزش، استراحت، خوابیدن، رفع افسردگی و حتی آثار آهنگسازان معروفی همچون استاس تونه همگی در بخش موسیقی های بی کلام پلتفرم بوی در دسترس اند.

موسیقی های بیشتری مانده ....

 

هنوز موسیقی و آهنگ های بی کلام بیشتری مانده که به آنها گوش نکرده اید!

این سبک موسیقی بدون کلام و با استفاده از صداهای سازهای مختلف، قادر است احساسات و ایده‌های شنوندان را به خوبی بیان کند. با گوش دادن به موسیقی بی کلام، می‌توانید به یک سفر ذهنی عمیق در معرض امواج موسیقی باشید و هم‌زمان با آرامش و آرامش خود را پیدا کنید.

موسیقی های بی کلام بیشتر

صدای شومینه با آتش طبیعی را بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید